Cestujte z Mannheim na Drážďany

Uspořádejte si výlet Mannheim na Drážďany v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Mannheim na Drážďany v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Mannheim
Drážďany
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Mannheim Drážďany

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost412 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Mannheim na Drážďany?

Nabízíme 1 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Mannheim Drážďany, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Mannheim Drážďanykliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Mannheim a Drážďany na mapě i na trase Mannheim Drážďany a různé body korespondence (Stanice Dresden Hbf, Stanice Dresden-Neustadt, Autobusové nádraží Dresden, Autobusové nádraží Dresden central station, Autobusové nádraží Dresden, Schlesischer Platz, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Drážďany

Všechny druhy dopravy Mannheim Drážďany

Na výlet Mannheim (Bádensko-Württembersko, Německo) na Drážďany (Sasko, Německo) ve vzdálenosti 412 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Vlak Mannheim Drážďany je přímý.
Vlaky ICE nebo CityNightLine Canopus Deutsche Bahn to Drážďany opustit vlakové nádraží Mannheim Hbf na Mannheim, Příjezd naDrážďany bude na stanici Dresden Hbf Nachází se cca 1.2 km min.
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Mannheim-Drážďany často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus FlixBus Mannheim, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Dresden (0.3 km z Drážďany, Německo). Jděte prosím na autobusové nádraží Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (na 0.8 km od Mannheim) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Drážďany,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Mannheim-Drážďany,
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Drážďany od Mannheim, Můžete si vzít letFrankfurt nad Mohanem-Drážďany pak udělej zbytek cesty vlak,
Výjezd Frankfurt nad Mohanem a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Frankfurt International FRA 11 km, pro odbavení zavazadel na let Drážďany (letiště Dresden, Kód IATA: DRS) provozovaný společností Lufthansa.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)