Cestujte z Mannheim na Heidelberg

Uspořádejte si výlet Mannheim na Heidelberg v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Mannheim na Heidelberg v vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Mannheim
Heidelberg
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Mannheim Heidelberg

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost17 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Mannheim na Heidelberg ?

Stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlevnější dopravní nabídky, ze kterých můžete cestovat Mannheim na Heidelberg? Procházení několika webových stránek za účelem získání jednoduchých informací a rezervace vaší cesty je vždy velmi únavné.

Budete mít možnost jednorázově vyhledat Vivanoda, váš multimodální plánovač cest v Evropě, všechny ceny za vlaky, spolujízda a autobusy cestovat do Heidelberg z Mannheim Jednoduše zadejte své datum cesty do Heidelberg a Vivanoda dělá zbytek. Nakonec výsledky upřesněte pomocí filtrů a možností třídění.

Budete používat hlavně vlaky, spolujízda a autobusy Deutsche Bahn, SBB CFF FFS, FlixBus, ÖBB, Public Express, Blablacar, DeinBus nebo Hahn Express dosáhnout Heidelberg,

Všechny druhy dopravy Mannheim Heidelberg

Přečtěte si více informací o každém dopravním prostředku:

vlak Mannheim na Heidelberg

Existuje přímý vlak na Mannheim-Heidelberg road?

Ano, je možné odejít Mannheim na Heidelberg vlakem bez provedení jakýchkoli změn. Jízdní řád se může v průběhu týdne lišit a přímé vlaky mohou jezdit pouze v určité dny. Chcete-li najít nejlevnější Mannheim-Heidelberg vlaková jízdenka, doporučujeme vám zahájit vyhledávání na Vivanoda s daty vaší cesty.

Mannheim Heidelberg vlakové společnosti

Jedná se o 3 železničních společností, které můžete vzít během cesty do Heidelberg: Deutsche Bahn, ÖBB a SBB CFF FFS.
Deutsche Bahn Mannheim HeidelbergÖBB Mannheim HeidelbergSBB CFF FFS Mannheim Heidelberg

Meziměstský vlak Mannheim Heidelberg

Železniční stanice je čtrnáct Mannheim a Heidelberg jsou obsluhovány meziměstskými vlaky, které jsou rychlejší než regionální vlaky.

Vysokorychlostní vlak Mannheim Heidelberg

Jedná se o vlaky provozované ve velmi vysoké rychlosti a obsluhující pouze několik měst včetně Mannheim a Heidelberg. Často pracují na vyhrazených tratích.

Železniční stanice z Mannheim

  • Mannheim Hbf

Příjezd vlakových stanic v Heidelberg

  • Heidelberg Hbf

Mannheim na Heidelberg autobus

Existuje přímé spojení meziměstským trenérem Mannheim a Heidelberg,

Autobusem z Mannheim na Heidelberg vám nemusí být tak zřejmé. Proto vám předkládáme několik argumentů, které by vás mohly přesvědčit, abyste nastoupili na autobus Heidelberg,

  • Mannheim Heidelberg jízdenky se prodávají za bezkonkurenční ceny, je nepravděpodobné, že najdete lepší nabídky u ostatních druhů dopravy: železniční nebo spolujízdná nabídka.
  • Moderní autobusy, které provozují linku Mannheim Heidelberg mít toalety a pohodlná sklápěcí sedadla, díky nimž budete cestovat v optimálních podmínkách.
  • Flotila vozů DeinBus, Public Express, Hahn Express nebo FlixBus je nová, a proto zelenější než spolujízda. Od rokuMannheim Heidelberg silnice již byla postavena na dlouhou dobu, autobusy nevyžadují žádnou další infrastrukturu, která narušuje krajinu.

Jaké jsou autobusové společnosti provozující Mannheim Heidelberg ?

Autobusová doprava mezi městem Mannheim a Heidelberg je provozováno více autobusy společnosti: DeinBus, Public Express, Hahn Express a FlixBus.

DeinBus Mannheim HeidelbergPublic Express Mannheim HeidelbergHahn Express Mannheim HeidelbergFlixBus Mannheim Heidelberg

Autobusové zastávky v Mannheim

Nezapomeňte dorazit na autobusové nádraží Mannheim nejméně 15 minut nebo dokonce 30 minut před zveřejněným časem odletu. Obecně platí, že cíl “Heidelberg'se zobrazuje v přední části autobusu s ostatními obsluhovanými městy. Nakonec předložte svou vstupenku personálu TRENITALIE, který vám umožní dát kufry do kufru a pak nastoupit na palubu.

  • Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)

Autobusové zastávky při příjezdu v Heidelberg

Jakmile autobus zastaví na Heidelberg, ujistěte se, že na svém sedadle nic neponecháváte, nebo zapomeňte na podržená zavazadla.

  • Heidelberg, Hauptbahnhof

Carpool od Mannheim na Heidelberg

Ridesharing je nový způsob cestování, který umožňuje lidem sdílet Mannheim-Heidelberg cesty autem s ostatními. To má velmi pozitivní dopad na životní prostředí, protože optimalizuje kapacitu automobilu a také umožňuje šetřit peníze.

Na rozdíl od jiných dopravních prostředků carsharing neposkytuje cestujícím definovaný plán. Takže máte více šancí najít Mannheim-Heidelberg jezdí pět dní před datem cesty než tři měsíce. Dobrá volba pro lastminute pobyt v Heidelberg!

Které dopravní společnosti mají jít Mannheim na Heidelberg?

Železniční společnosti
Deutsche Bahn nabízí linku Mannheim-Heidelberg IC 55 vlak z vlakového nádraží Mannheim Hbf (0.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Heidelberg Hbf při příjezdu (0.4 km z centra)
ÖBB provozuje linku z Mannheim na Heidelberg odjíždějící vlakem InterCity (IC) Mannheim Hbf se dostanete na vlakové nádraží Heidelberg Hbf (Bádensko-Württembersko Německo)
SBB CFF FFS spojuje kolejnice Mannheim-Heidelberg InterCity (IC) vlak z vlakového nádraží Mannheim Hbf (0.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Heidelberg Hbf při příjezdu (0.4 km z centra)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Mannheim-Heidelberg (18 km)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů DeinBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) na Mannheim a to Heidelberg, Hauptbahnhof (Bádensko-Württembersko Německo)
Public Express je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Mannheim (autobusová zastávka Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) na 0.8 km od centra) a města Heidelberg tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Heidelberg, Hauptbahnhof Nachází se asi 0.5 km od centra.
Hahn Express Bus Company rotuje od autobusového nádraží Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) na Mannheim a to Heidelberg, Hauptbahnhof (Bádensko-Württembersko Německo)
Síť FlixBus zahrnuje sběrnicovou linku mezi městem Mannheim (autobusová zastávka Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) na 0.8 km od centra) a města Heidelberg tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Heidelberg, Hauptbahnhof Nachází se asi 0.5 km od centra.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)