Cestujte z Mannheim na Karlsruhe

Uspořádejte si výlet Mannheim na Karlsruhe v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Mannheim na Karlsruhe v vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Mannheim
Karlsruhe
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Mannheim Karlsruhe

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost53 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Mannheim na Karlsruhe?

Nabízíme 1 tras vlak, autobus, carpooling připravit si cestu Mannheim Karlsruhe, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Mannheim Karlsruhekliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Mannheim a Karlsruhe na mapě i na trase Mannheim Karlsruhe a různé body korespondence (Stanice Karlsruhe Hbf, Autobusové nádraží Karlsruhe, Autobusové nádraží Karlsruhe, Stanice Mannheim Hbf, Autobusové nádraží Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Karlsruhe

Všechny druhy dopravy Mannheim Karlsruhe

Na výlet Mannheim (Bádensko-Württembersko, Německo) na Karlsruhe (Bádensko-Württembersko, Německo) ve vzdálenosti 53 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Vlak Mannheim Karlsruhe je přímý.
Vlaky ICE, InterCity (IC) nebo TGV Deutsche Bahn, SBB CFF FFS nebo SNCF to Karlsruhe opustit vlakové nádraží Mannheim Hbf na Mannheim, Příjezd naKarlsruhe bude na stanici Karlsruhe Hbf Nachází se cca 1.6 km min.
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Mannheim-Karlsruhe často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus FlixBus, ADAC PostBus nebo Public Express Mannheim, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Karlsruhe (1.7 km z Karlsruhe, Německo). Jděte prosím na autobusové nádraží Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (na 0.8 km od Mannheim) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Karlsruhe,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Mannheim-Karlsruhe,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)