Cestujte z Mannheim na Kassel

Uspořádejte si výlet Mannheim na Kassel v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Mannheim na Kassel v vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Mannheim
Kassel
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Mannheim Kassel

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost216 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Mannheim na Kassel ?

Stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlevnější dopravní nabídky, ze kterých můžete cestovat Mannheim na Kassel? Obvykle to není snadný úkol a budete muset procházet více webů, abyste mohli porovnat všechny nabídky.

Budete mít možnost jednorázově vyhledat Vivanoda, váš multimodální plánovač cest v Evropě, všechny ceny za vlaky, spolujízda a autobusy cestovat do Kassel z Mannheim Jednoduše zadejte své datum cesty do Kassel a Vivanoda dělá zbytek. Nakonec výsledky upřesněte pomocí filtrů a možností třídění.

Budete používat hlavně vlaky, spolujízda a autobusy Deutsche Bahn, FlixBus, Blablacar, ADAC PostBus, SBB CFF FFS, FlixTrain nebo SNCF dosáhnout Kassel,

Všechny druhy dopravy Mannheim Kassel

Přečtěte si více informací o každém dopravním prostředku:

vlak Mannheim na Kassel

Meziměstský vlak Mannheim Kassel

Meziměstské vlaky sloužily hlavním městům na trase mezi Mannheim a Kassel s kratší dobou trvání ve srovnání s regionálními vlaky.

Vysokorychlostní vlak Mannheim Kassel

Jedná se o vlaky provozované ve velmi vysoké rychlosti a obsluhující pouze několik měst včetně Mannheim a Kassel. Často pracují na vyhrazených tratích.

Existuje přímý vlak na Mannheim-Kassel road?

Ano, je možné odejít Mannheim na Kassel vlakem bez provedení jakýchkoli změn. Jízdní řád se může v průběhu týdne lišit a přímé vlaky mohou jezdit pouze v určité dny. Chcete-li zkontrolovat ceny a dostupnost, spusťte hledání a Mannheim-Kassel vlaková jízdenka na Vivanodě.

Železniční stanice z Mannheim

  • Mannheim Hbf

Příjezd vlakových stanic v Kassel

  • Kassel-Wilhelmshöhe

Mannheim Kassel železniční společnosti

Železniční společnost, která provozuje tuto cestu, je Deutsche Bahn.
Deutsche Bahn Mannheim Kassel

Mannheim na Kassel autobus

Existuje přímé spojení meziměstským trenérem Mannheim a Kassel,

Autobusem z Mannheim na Kassel vám nemusí být tak zřejmé. Zde je několik důvodů, které vás mohou povzbudit, abyste se autobusem vydali Kassel,

  • Téměř všechny autobusy jsou vybaveny WiFi připojením, které je velmi vítané pro cestování 216 km cesty.
  • Mannheim Kassel jízdenky se prodávají za bezkonkurenční ceny, je nepravděpodobné, že najdete lepší nabídky u ostatních druhů dopravy: železniční nebo spolujízdná nabídka.
  • Trenéři provozující Mannheim Kassel linka je většinou vybavena klimatizačním systémem, který vám umožní cestovat v dobrých podmínkách v horkých obdobích.

Které společnosti zajišťující koučování cestují mezi Mannheim a Kassel?

ADAC PostBus a FlixBus jsou autobusové společnosti provozující autobusovou linku Mannheim Kassel s přímou službou.

ADAC PostBus Mannheim KasselFlixBus Mannheim Kassel

Odlet autobusové stanice v Mannheim

Nezapomeňte dorazit na autobusové nádraží Mannheim nejméně 15 minut nebo dokonce 30 minut před zveřejněným časem odletu. Abyste se vyhnuli chycení nesprávného autobusu, zkontrolujte místo vpřed, kde je cíl “Kassel'by se mělo zobrazit. Nakonec předložte svou vstupenku personálu TRENITALIE, který vám umožní dát kufry do kufru a pak nastoupit na palubu.

  • Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)

Autobusové zastávky při příjezdu v Kassel

Jakmile autobus dorazí Kassel, zkontrolujte a sbírejte své věci, abyste na nic nezapomněli.

  • Kassel - Kaufungen
  • Kassel, Bahnhof Kassel-Wilhelmshöhe

Carpool od Mannheim na Kassel

Ridesharing je nový způsob cestování, který umožňuje lidem sdílet Mannheim-Kassel cesty autem s ostatními. To pomáhá snížit cestovní náklady pro řidiče i spolujezdce a také snižuje dopad na životní prostředí.

Na rozdíl od jiných dopravních prostředků carsharing neposkytuje cestujícím definovaný plán. To znamená, že při hledání Mannheim-Kassel jízdy, s větší pravděpodobností je najdete, pokud budete hledat pouze tři dny předem (a ne dva měsíce). To je zajímavé pro cestování na poslední chvíli Kassel,

Které dopravní společnosti mají jít Mannheim na Kassel?

Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) na Mannheim a to Kassel, Bahnhof Kassel-Wilhelmshöhe (Hesensko Německo)
ADAC PostBus je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Mannheim (autobusová zastávka Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) na 0.8 km od centra) a města Kassel tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Kassel, Bahnhof Kassel-Wilhelmshöhe Nachází se asi 19 km od centra.
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Mannheim-Kassel (217 km)
Železniční společnosti
FlixTrain nabízí linku Gottingen-Kassel vlak z vlakového nádraží Göttingen (0.5 km z centra města) a slouží vlakové stanici Kassel-Wilhelmshöhe při příjezdu (3.5 km z centra)
SBB CFF FFS provozuje linku z Mannheim na Frankfurt nad Mohanem odjíždějící vlakem InterCity (IC) Mannheim Hbf se dostanete na vlakové nádraží Frankfurt (Main) Süd (Hesensko Německo)
Deutsche Bahn spojuje kolejnice Mannheim-Kassel ICE vlak z vlakového nádraží Mannheim Hbf (0.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Kassel-Wilhelmshöhe při příjezdu (3.5 km z centra)
SNCF nabízí linku z Mannheim na Frankfurt nad Mohanem odjíždějící vlakem TGV Mannheim Hbf se dostanete na vlakové nádraží Frankfurt (Main) Hbf (Hesensko Německo)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)