Cestujte z Mannheim na Lipsko

Uspořádejte si výlet Mannheim na Lipsko v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Mannheim na Lipsko v letadlo, vlak, auto, autobus

 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Mannheim
Lipsko
/
/
 • Získejte sazby

Cestovat Mannheim Lipsko

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost344 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Mannheim na Lipsko?

Nabízíme 1 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Mannheim Lipsko, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
 • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
 • Získejte ceny, časy a trvání cesty Mannheim Lipskokliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
 • Vyhledejte města Mannheim a Lipsko na mapě i na trase Mannheim Lipsko a různé body korespondence (Stanice Leipzig Hbf, Stanice Leipzig/Halle Flughafen, Autobusové nádraží Leipzig, Hauptbahnhof, Goethestraße, Autobusové nádraží Leipzig central station, Letiště Leipzig-Halle, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
 • Najděte si hotel v Lipsko

Všechny druhy dopravy Mannheim Lipsko

Pokud jste již vybrali způsob dopravy, se kterým chcete cestovat, přejděte přímo do vyhrazené sekce:

Mannheim na Lipsko autobus

Tato trasa autokaru je provozována beze změny Mannheim na Lipsko

Autobusem z Mannheim na Lipsko vám nemusí být tak zřejmé. Zde je několik důvodů, které vás mohou povzbudit, abyste se autobusem vydali Lipsko,

 • Ve většině trenérů je cestujícím k dispozici připojení Wi-Fi, což je pro a 344 km výlet.
 • Nedávné autobusy, ze kterých budete cestovat Mannheim na Lipsko jsou vybaveny palubními toaletami a pohodlnými sklápěcími sedadly, díky nimž budete cestovat v nejlepších podmínkách.
 • Jste řízeni Lipsko profesionálními a zkušenými řidiči, které vzbuzují důvěru a bezpečnost!

Které společnosti zajišťující koučování cestují mezi Mannheim a Lipsko?

ADAC PostBus a FlixBus jsou autobusové společnosti provozující autobusovou linku Mannheim Lipsko s přímou službou.

ADAC PostBus Mannheim LipskoFlixBus Mannheim Lipsko

Autobusové zastávky v Mannheim

Nezapomeňte dorazit na autobusové nádraží Mannheim nejméně 15 minut nebo dokonce 30 minut před zveřejněným časem odletu. Název cíle “Lipsko'je vždy uvedeno na přední straně autobusu. Nakonec si nechte zkontrolovat jízdenku u řidiče TRENITALIE a nastoupit na palubu poté, co máte v zavazadlovém prostoru zavazadla.

 • Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)

Autobusové zastávky při příjezdu v Lipsko

v Lipsko, ujistěte se, že na svém sedadle ani v kufru trenéra nic nenecháte.

 • Leipzig, Hauptbahnhof, Goethestraße

Carpool od Mannheim na Lipsko

V posledních letech se praxe carsharingu značně rozšířila, takže možná budete mít šanci najít Mannheim-Lipsko jízda. To má velmi pozitivní dopad na životní prostředí, protože optimalizuje kapacitu automobilu a také umožňuje šetřit peníze.

Ridesharing nemá naplánovaný jízdní řád, na rozdíl od železničního, autobusového nebo leteckého průmyslu. Takže máte více šancí najít Mannheim-Lipsko jezdí pět dní před datem cesty než tři měsíce. Toto je spíš řešení na poslední chvíli Lipsko,

vlak Mannheim na Lipsko

Vysokorychlostní vlak Mannheim Lipsko

Tyto vlaky jezdí rychlostí mezi 200 km / h až 350 km / h a jsou tím nejrychlejším řešením Mannheim na Lipsko vlakem.

Noční vlak Mannheim Lipsko

Není třeba platit další hotelový pokoj Lipsko když máte možnost cestovat v noci na palubě spacího vlaku.

Meziměstský vlak Mannheim Lipsko

Meziměstské vlaky obsluhují nejdůležitější města podél Mannheim-Lipsko trasa se zlepšeným trváním cesty ve srovnání s regionálními vlaky.

Mannheim Lipsko vlakové společnosti

Železniční společnost, která provozuje tuto cestu, je Deutsche Bahn.
Deutsche Bahn Mannheim Lipsko

Je Mannheim připojen k Lipsko s přímým vlakem?

Ano, je možné odejít Mannheim na Lipsko vlakem bez provedení jakýchkoli změn. Buďte opatrní, protože to může záviset na datu vaší cesty Lipsko a může být méně přímých vlaků z Mannheim v určitých dnech. Chcete-li zkontrolovat ceny a dostupnost, spusťte hledání a Mannheim-Lipsko vlaková jízdenka na Vivanodě.

Odjezd vlakových stanic v roce 2007 Mannheim

 • Mannheim Hbf

Příjezd vlakových stanic v Lipsko

 • Leipzig/Halle Flughafen
 • Leipzig Hbf

Které dopravní společnosti mají jít Mannheim na Lipsko?

Železniční společnosti
Deutsche Bahn nabízí linku Mannheim-Lipsko CityNightLine Canopus vlak z vlakového nádraží Mannheim Hbf (0.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Leipzig Hbf při příjezdu (1.1 km z centra)
SNCF provozuje linku z Mannheim na Frankfurt nad Mohanem odjíždějící vlakem TGV Mannheim Hbf se dostanete na vlakové nádraží Frankfurt (Main) Hbf (Hesensko Německo)
SBB CFF FFS spojuje kolejnice Mannheim-Heidelberg InterCity (IC) vlak z vlakového nádraží Mannheim Hbf (0.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Heidelberg Hbf při příjezdu (0.4 km z centra)
ÖBB nabízí linku z Mannheim na Heidelberg odjíždějící vlakem InterCity (IC) Mannheim Hbf se dostanete na vlakové nádraží Heidelberg Hbf (Bádensko-Württembersko Německo)
Letecké společnosti
Lufthansa udělá let z letiště Frankfurt International FRA se nachází v 11 km centru města Frankfurt nad Mohanem na Lipsko (příjezd na letiště Leipzig-Halle LEJ)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů ADAC PostBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) na Mannheim a to Leipzig, Hauptbahnhof, Goethestraße (Sasko Německo)
Public Express je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Mannheim (autobusová zastávka Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) na 0.8 km od centra) a města Heidelberg tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Heidelberg, Hauptbahnhof Nachází se asi 0.5 km od centra.
FlixBus Bus Company rotuje od autobusového nádraží Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) na Mannheim a to Leipzig, Hauptbahnhof, Goethestraße (Sasko Německo)
Síť Hahn Express zahrnuje sběrnicovou linku mezi městem Mannheim (autobusová zastávka Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) na 0.8 km od centra) a města Heidelberg tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Heidelberg, Hauptbahnhof Nachází se asi 0.5 km od centra.
Provozovatel autobusů DeinBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) na Mannheim a to Heidelberg, Hauptbahnhof (Bádensko-Württembersko Německo)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Mannheim-Lipsko (345 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)