Cestujte z Mannheim na Ostrava

Uspořádejte si výlet Mannheim na Ostrava v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Mannheim na Ostrava v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Mannheim
Praha
Ostrava
/
/
/
/
/
  • Získejte sazby
2
Mannheim
Ostrava
  • Získejte sazby

Cestovat Mannheim Ostrava

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost706 km
Přímá linkaNe

Jak jít od Mannheim na Ostrava?

Železniční společnosti
Deutsche Bahn nabízí linku Mannheim-Praha CityNightLine Canopus vlak z vlakového nádraží Mannheim Hbf (0.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Prague hlavní nádraží při příjezdu (1.8 km z centra)
LEO Express provozuje linku z Praha na Ostrava odjíždějící vlakem Praha hl. n. se dostanete na vlakové nádraží Ostrava Svinov ( Česká Republika)
Letecké společnosti
Job Air udělá let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Ostrava (příjezd na letiště Mosnov OSR)
Czech Airlines zajišťuje rotaci z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Ostrava (sloužící letišti Mosnov OSR)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Praha-Ostrava (279 km)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů IC Bus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) na Mannheim a to UAN Florenc Praha (Prague) ( Česká Republika)
FlixBus je operátor, který vám umožní cestovat po tratích mezi městem Mannheim (autobusová zastávka Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) na 0.8 km od centra) a města Praha tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží UAN Florenc Praha (Prague) Nachází se asi 1.5 km od centra. a od autobusového nádraží UAN Florenc Praha (Prague) na Praha a to Ostrava hl.n. ( Česká Republika)

Všechny druhy dopravy Mannheim Ostrava

Na výlet Mannheim (Bádensko-Württembersko, Německo) na Ostrava (Česká Republika) ve vzdálenosti 706 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Není možné jít přímo z Mannheim na Ostrava vlakem bez změny, ale vlaky jezdí po tratích Mannheim-Praha a Praha-Ostrava umožňuje celou cestu pouze vlakem.
Vlaky CityNightLine Canopus Deutsche Bahn to Praha opustit vlakové nádraží Mannheim Hbf na Mannheim, Příjezd naPraha bude na stanici Prague hlavní nádraží Nachází se cca 1.8 km min.K tomu je nutná korespondence nebo změna Praha kde vlak provozovaný společností LEO Express odejde Ostrava,
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Mannheim-Ostrava bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Mannheim-Praha a Praha-Ostrava,
Nalodíte se na autobus IC Bus nebo FlixBus Mannheim, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague) (1.5 km z Praha, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (na 0.8 km od Mannheim) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Praha,Ja%(dist_unit)sile dorazil Praha, vezměte další autobus FlixBus, který vás zavede na autobusové nádraží Ostrava ( Česká Republika).
Blablacar je hlavní platformou spolujízdy v Evropě, kde jezdí řidiči Praha-Ostrava může vás vzít jako cestujícího a budete kombinovat s cestou do vlak pokrýt celou cestu.
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Ostrava od Mannheim, Můžete si vzít letPraha-Ostrava pak udělej zbytek cesty vlak,
Výjezd Praha a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Prague Ruzyne PRG 12 km, pro odbavení zavazadel na let Ostrava (letiště Mosnov, Kód IATA: OSR) provozovaný společností Job Air nebo Czech Airlines.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)