Doporučená trasa
Mestre
Přímá cesta autobus, spolujízda do Graz
Graz
Viz ceny
Alternativní trasy
Mestre
Cesta autobus, spolujízda do Villach
Villach
Cesta vlak, spolujízda do Graz
Graz
Viz ceny
Mestre
Cesta spolujízda, autobus do Klagenfurt am Worthersee
Klagenfurt am Worthersee
Cesta autobus, vlak, spolujízda do Graz
Graz
Viz ceny

Jak se dostat z Mestre do Graz?

Plánujete cestu z Graz do Mestre a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Mestre do Graz, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Mestre a Graz, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Hellö, FlixBus, ÖBB, Blablacar nebo Deutsche Bahn) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Mestre a Graz, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Mestre Graz.

Pro cestu z Mestre do Graz máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Mestre Graz

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Mestre do Graz a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Mestre Graz

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Mestre Graz je ideální a splní vaše očekávání.

Spolujízda Mestre Graz

Spolujízda mezi Mestre a Graz je ideální, pokud chcete cestovat do Graz v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Mestre nebo Graz.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Mestre do Graz, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Mestre Graz

Město odjezdu
Mestre
Itálie
Veneto
Cílové město
Graz
Rakousko
Štýrsko
Vzdálenost
302 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení autobus a spolujízda
Vyhledávání jízdenek Mestre Graz
Hledání ubytování v Graz
Naplánujte si cestu z Mestre do Graz jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Mestre do Graz jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Mestre a Graz, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Hellö, FlixBus, ÖBB, Blablacar nebo Deutsche Bahn, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Mestre a Graz s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Mestre a Graz

Výhody a nevýhody cestování autobusem z Mestre do Graz?
Ceny Autobusové jízdenky z Mestre do Graz jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Graz (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Doba jízdy Autobusy z Mestre do Graz překonávají vzdálenost 302 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Graz.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Mestre do Graz?
Komfort Vlaky mezi Mestre a Graz obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Flexibilita Časy vlaků Mestre Graz mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Mestre do Graz?
Flexibilní Spolujízda z Mestre do Graz je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.

Odkud začít v Mestre? Kam přijedu v Graz?

Odjezdová autobusová nádraží v Mestre

Mestre
Mapa

Graz příjezdová autobusová nádraží

Graz Hauptbahnhof
Mapa
Graz Puntigam
Mapa

Příjezdová nádraží v Graz

Graz Hbf
Mapa
Vyhledávání jízdenek Mestre Graz
Hledání ubytování v Graz

Autobus Mestre Graz

Většina dopravců umožňuje rezervaci míst v autobuse Mestre-Graz online. Tato služba je často zpoplatněna.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Mestre - Graz se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Mestre do Graz na Vivanoda.

Doba trvání cesty autobusem mezi Mestre a Graz se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Graz pro váš termín cesty.

Autobusové společnosti Mestre Graz

Hellö
Hellö
FlixBus
FlixBus
ÖBB
ÖBB
Vyhledávání autobusových jízdenek Mestre Graz

Vlaky Mestre Graz

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Mestre do Graz zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Vlakové jízdenky z Mestre do Graz lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Průměrná doba jízdy vlakem z Mestre do Graz závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Graz jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Vlakové společnosti z Mestre do Graz

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
Vyhledávání vlakových jízdenek Mestre Graz

Spolujízda Mestre Graz

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Mestre a Graz, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Průměrné náklady na spolujízdu z Mestre do Graz závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Mestre do Graz, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Je možné rezervovat spolujízdu na poslední chvíli, ale záleží na dostupnosti řidičů a poptávce po cestě. Doporučujeme rezervovat si spolujízdu předem, abyste si cestu zaručili.

Platforma pro spolujízdu Mestre Graz

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Mestre Graz

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu