Doporučená trasa
Mestre
Přímá cesta spolujízda, autobus do Innsbruck
Innsbruck
Viz ceny
Alternativní trasy
Mestre
Cesta autobus do Benátky
Benátky
Cesta autobus, vlak, spolujízda do Innsbruck
Innsbruck
Viz ceny
Mestre
Cesta autobus, spolujízda do Mnichov
Mnichov
Cesta autobus, vlak, spolujízda do Innsbruck
Innsbruck
Viz ceny

Jak se dostat z Mestre do Innsbruck?

Plánujete cestu z Innsbruck do Mestre a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Mestre do Innsbruck, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Mestre a Innsbruck, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Deutsche Bahn, ÖBB, Hellö, FlixBus nebo ÖBB) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Mestre a Innsbruck, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Mestre Innsbruck.

Pro cestu z Mestre do Innsbruck máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Mestre Innsbruck

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Mestre do Innsbruck a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Mestre Innsbruck

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Mestre Innsbruck je ideální a splní vaše očekávání.

Spolujízda Mestre Innsbruck

Spolujízda mezi Mestre a Innsbruck je ideální, pokud chcete cestovat do Innsbruck v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Mestre nebo Innsbruck.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Mestre do Innsbruck, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Mestre Innsbruck

Město odjezdu
Mestre
Itálie
Veneto
Cílové město
Innsbruck
Rakousko
Tyrol
Vzdálenost
207 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení spolujízda a autobus
Vyhledávání jízdenek Mestre Innsbruck
Hledání ubytování v Innsbruck
Naplánujte si cestu z Mestre do Innsbruck jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Mestre do Innsbruck jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Mestre a Innsbruck, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Deutsche Bahn, ÖBB, Hellö, FlixBus nebo ÖBB, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Mestre a Innsbruck s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Mestre a Innsbruck

Výhody a nevýhody spolujízdy z Mestre do Innsbruck?
Přátelskost Spolujízda mezi Mestre a Innsbruck je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Spolehlivost Při cestě do Mestre Innsbruck byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Mestre do Innsbruck?
Dostupnost Vlaková nádraží v Mestre nebo Innsbruck se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Náklady Jízdenky na vlak Mestre-Innsbruck mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Mestre do Innsbruck?
Palubní služby Moderní autobusy mezi Mestre a Innsbruck jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Komfort Autobusy mezi Mestre a Innsbruck mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.

Odkud začít v Mestre? Kam přijedu v Innsbruck?

Odjezdová autobusová nádraží v Mestre

Mestre
Mapa

Innsbruck příjezdová autobusová nádraží

Innsbruck
Mapa
Innsbruck Südbahnstraße
Mapa

Příjezdová nádraží v Innsbruck

Innsbruck
Mapa
Innsbruck Westbahnhof
Mapa
Innsbruck Allerheiligenhöfe
Mapa
Innsbruck Hötting
Mapa
Vyhledávání jízdenek Mestre Innsbruck
Hledání ubytování v Innsbruck

Autobus Mestre Innsbruck

Většina dopravců umožňuje rezervaci míst v autobuse Mestre-Innsbruck online. Tato služba je často zpoplatněna.

Většina autobusů mezi Mestre a Innsbruck je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Četnost odjezdů do Mestre z Innsbruck se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Innsbruck, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Autobusové společnosti Mestre Innsbruck

Hellö
Hellö
FlixBus
FlixBus
ÖBB
ÖBB
Vyhledávání autobusových jízdenek Mestre Innsbruck

Vlaky Mestre Innsbruck

Vlaky mezi Mestre a Innsbruck jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Mestre do Innsbruck alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Mestre do Innsbruck zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Vlakové společnosti z Mestre do Innsbruck

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
ÖBB
ÖBB
Vyhledávání vlakových jízdenek Mestre Innsbruck

Spolujízda Mestre Innsbruck

Řidiči spolujízdy mají často omezení pro velká zavazadla kvůli omezenému prostoru ve vozidle. Doporučujeme proto, abyste před cestou do Mestre Innsbruck kontaktovali řidiče a tyto záležitosti s ním projednali.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Mestre a Innsbruck. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Platforma pro spolujízdu Mestre Innsbruck

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Mestre Innsbruck

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu