Cestujte z Milán na Praha

Uspořádejte si výlet Milán na Praha v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

3 možností jít od Milán na Praha v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Milán
Praha
/
/
  • Získejte sazby
2
Milán
Vídeň
Praha
/
/
/
/
/
  • Získejte sazby
3
Milán
Mnichov
Praha
/
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Milán Praha

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost646 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Milán na Praha?

Nabízíme 3 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Milán Praha, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Milán Prahakliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Milán a Praha na mapě i na trase Milán Praha a různé body korespondence (Letiště Prague Ruzyne, Autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague), Autobusové nádraží Prague Main Railway Station, Stanice Prague hlavní nádraží , Letiště Linate, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Praha

Všechny druhy dopravy Milán Praha

Na výlet Milán (Lombardie, Itálie) na Praha (Česká Republika) ve vzdálenosti 646 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Milán-Praha často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus FlixBus Milán, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague) (1.5 km z Praha, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Milan autostazione (na 5.4 km od Milán) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Praha,
Přímý let Milán > Praha bude nejrychlejší cesta k cíli.
Výjezd Milán a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Linate LIN 6.8 km, pro odbavení zavazadel na let Praha (letiště Prague Ruzyne, Kód IATA: PRG) provozovaný společností Air One, Easyjet, Czech Airlines nebo Alitalia.
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Milán-Praha,
Není možné jít přímo z Milán na Praha vlakem bez změny, ale vlaky jezdí po tratích Milán-Vídeň a Vídeň-Praha umožňuje celou cestu pouze vlakem.
Vlaky Russian Railways to Vídeň opustit vlakové nádraží Milano Rogoredo na Milán, Příjezd naVídeň bude na stanici Wien Hbf Nachází se cca 2.7 km min.K tomu je nutná korespondence nebo změna Vídeň kde vlak IC/EC 27 provozovaný společností Deutsche Bahn odejde Praha,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)