Cestujte z Miloš na Atény

Uspořádejte si výlet Miloš na Atény v trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Miloš na Atény v letadlo, trajekt

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Miloš
Atény
/
  • Získejte sazby
2
Miloš
Serifos
Atény
  • Získejte sazby

Cestovat Miloš Atény

Způsoby dopravyletadlo, trajekt
vzdálenost151 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Miloš na Atény?

Nabízíme 2 tras trajekt, letadlo připravit si cestu Miloš Atény, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (trajekt, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Miloš Aténykliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Miloš a Atény na mapě i na trase Miloš Atény a různé body korespondence (Letiště Eleftherios Venizelos International, Námořní stanice Athens Piraeus E1, Námořní stanice Athens Piraeus E6, Letiště Milos, Námořní stanice Milos, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Atény

Všechny druhy dopravy Miloš Atény

Na výlet Miloš (Kykladské ostrovy, Řecko) na Atény (Attica, Řecko) ve vzdálenosti 151 km si můžete vypůjčit 2 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo a/nebo trajekta podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Tam je přímý trajekt, který vám umožní dosáhnout Atény z Miloš,
Pustíte se do přístavu Milos na 3.2 km z Milošna palubě lodi Aegean Speed Lines, LANE Sea Line, Sea Jets, Aigaion Pelagos nebo Zante Ferries. Loď bude kotvit v přístavuAthens Piraeus E1 na 9.1 km od Atény, Doporučujeme vám jít do přístavuMiloš pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.
Přímý let Miloš > Atény bude nejrychlejší cesta k cíli.
Výjezd Miloš a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Milos MLO 6.8 km, pro odbavení zavazadel na let Atény (letiště Eleftherios Venizelos International, Kód IATA: ATH) provozovaný společností Olympic Air.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)