Cestujte z Miloš na Chios

Uspořádejte si výlet Miloš na Chios v trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

3 možností jít od Miloš na Chios v letadlo, trajekt

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Miloš
Chios
/
  • Získejte sazby
2
Miloš
Syros
Chios
  • Získejte sazby
3
Miloš
Atény
Chios
  • Získejte sazby

Cestovat Miloš Chios

Způsoby dopravyletadlo, trajekt
vzdálenost234 km
Přímá linkaNe

Jak jít od Miloš na Chios?

Námořní společnosti
Lodě Zante Ferries poskytují námořní spojení mezi přístavem Milos a to Atény (Athens Piraeus E6 na 7.4 km z města)
Blue Star Ferries trajekty dělají křižovatku mezi Atény a Chios kde budou sloužit přístavům Athens Piraeus E6 a Chios 7.4 km a 0.6 km od centra jejich měst.
Lodě Aigaion Pelagos provozují námořní spojení mezi přístavem Milos a to Atény (Athens Piraeus E6 na 7.4 km z města)
Lodě Aegean Speed Lines poskytují námořní spojení mezi Miloš a Atény kde budou sloužit přístavům Milos a Athens Piraeus E1 3.2 km a 9.1 km od centra jejich měst.
ANEK Lines trajekty dělají křižovatku mezi přístavem Milos a to Syros (Port of Siros Ermoupoli na 26 km z města)
Lodě Hellenic Seaways provozují námořní spojení mezi Miloš a Syros kde budou sloužit přístavům Milos a Port of Siros Ermoupoli 2.9 km a 26 km od centra jejich měst. a mezi přístavem Port of Siros Ermoupoli a to Chios (Chios na 0.6 km z města)
Lodě Sea Jets poskytují námořní spojení mezi Miloš a Atény kde budou sloužit přístavům Milos a Athens Piraeus E1 3.2 km a 9.1 km od centra jejich měst.
LANE Sea Line trajekty dělají křižovatku mezi přístavem Milos a to Atény (Athens Piraeus E1 na 9.1 km z města)
Letecké společnosti
Olympic Air letí z letiště Milos MLO se nachází v 6.8 km centru města Miloš na Atény (příjezd na letiště Eleftherios Venizelos International ATH) a z letiště Eleftherios Venizelos International Nachází se na severovýchodě města Atény, Řecko) Chios (sloužící letišti Chios JKH)

Všechny druhy dopravy Miloš Chios

Na výlet Miloš (Kykladské ostrovy, Řecko) na Chios (Severní Egejské ostrovy, Řecko) ve vzdálenosti 234 km si můžete vypůjčit 2 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo a/nebo trajekta podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Žádný přechod přes moře vám nedovolí jít přímo z Miloš na Chios Díky spojení je však možné vzít si pouze člun Miloš-Atény a Atény-Chios,
Pustíte se do přístavu Milos na 3.2 km z Milošna palubě lodi Zante Ferries, Aigaion Pelagos, Aegean Speed Lines, Sea Jets nebo LANE Sea Line. Loď bude kotvit v přístavuAthens Piraeus E1 na 9.1 km od Atény, Doporučujeme vám jít do přístavuMiloš pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.Další výlet lodí je nutné dosáhnout Chios z Miloš: Atény-Chios se společností Blue Star Ferries.
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Chios od Miloš ale je možné provést tuto cestu pouze letadlem s lety Miloš-Atény a Atény-Chios
Výjezd Miloš a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Milos MLO 6.8 km, pro odbavení zavazadel na let Atény (letiště Eleftherios Venizelos International, Kód IATA: ATH) provozovaný společností Olympic Air.Z Atény, vezměte si další letadlo se Olympic Air, které vás dopraví Chios (Chios, Řecko).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)