Cestujte z Miloš na Kos

Uspořádejte si výlet Miloš na Kos v trajekt

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Miloš na Kos v trajekt

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Miloš
Amorgos
Kos
  • Získejte sazby
2
Miloš
Santorini
Kos
  • Získejte sazby

Cestovat Miloš Kos

Způsoby dopravytrajekt
vzdálenost254 km
Přímá linkaNe

Jak je možné jít Miloš na Kos ?

Plánujete výlet Miloš na Kos a stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlepší a nejlevnější způsob dopravy, mezi nimiž cestujete Miloš Kos? Obvykle to není snadný úkol a budete muset procházet více webů, abyste mohli porovnat všechny nabídky.

Budete mít možnost jednorázově vyhledat Vivanoda, váš multimodální plánovač cest v Evropě, všechny ceny za trajekt cestovat do Kos z Miloš Vyplňte datum cesty do Kos a Vivanoda zobrazí všechny nabídky dopravy. Nakonec výsledky upřesněte pomocí filtrů a možností třídění.

Cestovat z Miloš, trajekt Blue Star Ferries, Zante Ferries, ANEK Lines, LANE Sea Line a Sea Jets vás vezme Kos,

Všechny druhy dopravy Miloš Kos

Na výlet Miloš (Kykladské ostrovy, Řecko) na Kos (Dodekané, Řecko) ve vzdálenosti 254 km si můžete vypůjčit Pouze jeden druh dopravy (trajekt),
Žádný přechod přes moře vám nedovolí jít přímo z Miloš na Kos Díky spojení je však možné vzít si pouze člun Miloš-Santorini a Santorini-Kos,
Pustíte se do přístavu Milos na 3.2 km z Milošna palubě lodi LANE Sea Line, ANEK Lines nebo Zante Ferries. Loď bude kotvit v přístavuSantorini na 3 km od Santorini, Doporučujeme vám jít do přístavuMiloš pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.Další výlet lodí je nutné dosáhnout Kos z Miloš: Santorini-Kos se společností Blue Star Ferries.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)