Cestujte z Miloš na Paros

Uspořádejte si výlet Miloš na Paros v trajekt

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Miloš na Paros v trajekt

 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Miloš
Paros
 • Získejte sazby

Cestovat Miloš Paros

Způsoby dopravytrajekt
vzdálenost74 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Miloš na Paros?

Nabízíme 1 tras trajekt připravit si cestu Miloš Paros, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
 • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (trajekt).
 • Získejte ceny, časy a trvání cesty Miloš Paroskliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
 • Vyhledejte města Miloš a Paros na mapě i na trase Miloš Paros a různé body korespondence (Námořní stanice Paros, Námořní stanice Milos) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
 • Najděte si hotel v Paros

Které dopravní společnosti mají jít Miloš na Paros?

Námořní společnosti
Lodě Hellenic Seaways poskytují námořní spojení mezi přístavem Milos a to Paros (Paros na 0.2 km z města)

Všechny druhy dopravy Miloš Paros

Přečtěte si více informací o každém dopravním prostředku:

Miloš na Paros trajekt

Plachtění na palubě trajektu Paros z Miloš je jedním z nejlepších způsobů, jak dosáhnout Paros a objevovat město a jeho okolí. Na rozdíl od jiných dopravních prostředků přináší cestování trajektem pocit dovolené z odletového přístavu Miloš díky mnoha zařízením najdete na palubě lodí provozovaných Hellenic Seaways. Zahájení vyhledávání na Vivanoda vám pomůže najít levné Miloš Paros trajektem.

Miloš trajektové terminály

Prezentujte se na trajektovém terminálu města Miloš dodržení lhůty stanovené společností Hellenic Seaways. Po uplynutí této doby již rezervace není zabezpečena. Přejděte na čítač Hellenic Seaways na Miloš trajektový terminál pro přihlášení pomocí pasu nebo občanského průkazu a číslo rezervace. Pokud řídíte, bude registrace provedena přímo z vašeho vozidla.
 • Milos

Paros trajektové terminály

 • Paros

Na co trajektové společnosti plují Paros z Miloš?

Existuje jedna trajektová společnost, která propojuje Miloš na Paros: ve výsledcích vyhledávání se zobrazí všechny tarify Hellenic Seaways.

Hellenic Seaways Miloš Paros

Proč vzít Miloš Paros Ferry?

 • Pokud máte děti, nenajdete jiné způsoby dopravy, které jsou tak příjemné jako trajekt, ze kterého se dostanete Miloš na Paros s vaší rodinou.
 • Vezměte si neomezené množství zavazadel Během přechodu z Miloš na Paros, protože všechny vaše tašky jsou obsaženy v autě, není třeba žádný další poplatek.
 • Řízení vozidla je opravdu únavné a vyžaduje ostražitost, ale křižovatka je klidná a tichá. Dorazíte na Paros zbavený veškerého stresu a zcela uvolněný.

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)