Cestujte z Miloš na Rhodos

Uspořádejte si výlet Miloš na Rhodos v trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Miloš na Rhodos v letadlo, trajekt

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Miloš
Rhodos
  • Získejte sazby
2
Miloš
Santorini
Rhodos
/
  • Získejte sazby

Cestovat Miloš Rhodos

Způsoby dopravyletadlo, trajekt
vzdálenost341 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Miloš na Rhodos?

Nabízíme 2 tras trajekt, letadlo připravit si cestu Miloš Rhodos, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (trajekt, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Miloš Rhodoskliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Miloš a Rhodos na mapě i na trase Miloš Rhodos a různé body korespondence (Námořní stanice Rhodes, Letiště Diagoras, Námořní stanice Milos, Námořní stanice Milos) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Rhodos

Všechny druhy dopravy Miloš Rhodos

Na výlet Miloš (Kykladské ostrovy, Řecko) na Rhodos (Dodekané, Řecko) ve vzdálenosti 341 km si můžete vypůjčit 2 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo a/nebo trajekta podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Tam je přímý trajekt, který vám umožní dosáhnout Rhodos z Miloš,
Pustíte se do přístavu Milos na 2.9 km z Milošna palubě lodi Aigaion Pelagos. Loď bude kotvit v přístavuRhodes na 0.5 km od Rhodos, Doporučujeme vám jít do přístavuMiloš pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Rhodos od Miloš, Můžete si vzít letSantorini-Rhodos pak udělej zbytek cesty trajekt,
Výjezd Santorini a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Thira JTR 1.8 km, pro odbavení zavazadel na let Rhodos (letiště Diagoras, Kód IATA: RHO) provozovaný společností Aegean Airlines.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)