Mnichov
Přímá cesta spolujízda, autobus, vlak do Štrasburk
Štrasburk
Viz ceny

Jak se dostat z Mnichov do Štrasburk?

Plánujete cestu z Štrasburk do Mnichov a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Mnichov do Štrasburk, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Mnichov a Štrasburk, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Deutsche Bahn, ÖBB, SBB CFF FFS, DeinBus nebo Hellö) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Mnichov a Štrasburk, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Mnichov Štrasburk.

Pro cestu z Mnichov do Štrasburk máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Mnichov Štrasburk

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Mnichov do Štrasburk a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Mnichov Štrasburk

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Mnichov Štrasburk je ideální a splní vaše očekávání.

Spolujízda Mnichov Štrasburk

Spolujízda mezi Mnichov a Štrasburk je ideální, pokud chcete cestovat do Štrasburk v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Mnichov nebo Štrasburk.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Mnichov do Štrasburk, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Mnichov Štrasburk

Město odjezdu
Mnichov
Německo
Bavorsko
Cílové město
Štrasburk
Francie
Alsasko
Vzdálenost
288 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení spolujízda, autobus a vlak
Vyhledávání jízdenek Mnichov Štrasburk
Hledání ubytování v Štrasburk
Naplánujte si cestu z Mnichov do Štrasburk jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Mnichov do Štrasburk jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Mnichov a Štrasburk, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Deutsche Bahn, ÖBB, SBB CFF FFS, DeinBus nebo Hellö, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Mnichov a Štrasburk s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Mnichov a Štrasburk

Výhody a nevýhody cestování autobusem z Mnichov do Štrasburk?
Ceny Autobusové jízdenky z Mnichov do Štrasburk jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Štrasburk (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Mnichov a Štrasburk, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Doba jízdy Autobusy z Mnichov do Štrasburk překonávají vzdálenost 288 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Štrasburk.
Komfort Autobusy mezi Mnichov a Štrasburk mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Mnichov do Štrasburk?
Krajina Vlaky mezi Mnichov a Štrasburk často nabízejí během cesty úchvatné scenérie.
Komfort Vlaky mezi Mnichov a Štrasburk obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Flexibilita Časy vlaků Mnichov Štrasburk mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Náklady Jízdenky na vlak Mnichov-Štrasburk mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Mnichov do Štrasburk?
Flexibilní Spolujízda z Mnichov do Štrasburk je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Úsporné Spolujízda z Mnichov do Štrasburk je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Mnichov do Štrasburk může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.

Odkud začít v Mnichov? Kam přijedu v Štrasburk?

Odjezdová autobusová nádraží v Mnichov

München - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)
Mapa
Munich central bus station
Mapa

Odjezdová nádraží v Mnichov

München Hbf
Mapa
München Ost
Mapa
München-Pasing
Mapa

Štrasburk příjezdová autobusová nádraží

Strasbourg
Mapa

Příjezdová nádraží v Štrasburk

Strasbourg
Mapa
Krimmeri-Meinau
Mapa
Vyhledávání jízdenek Mnichov Štrasburk
Hledání ubytování v Štrasburk

Autobus Mnichov Štrasburk

Většina dopravců umožňuje rezervaci míst v autobuse Mnichov-Štrasburk online. Tato služba je často zpoplatněna.

Doba trvání cesty autobusem mezi Mnichov a Štrasburk se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Štrasburk pro váš termín cesty.

Většina autobusů mezi Mnichov a Štrasburk je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Pravidla pro zrušení a změnu rezervace se mohou lišit v závislosti na autobusovém dopravci, proto je důležité si při rezervaci zkontrolovat smluvní podmínky. Ve většině případů je zrušení nebo změna autobusové jízdenky Mnichov-Štrasburk spojena s dodatečnými náklady.

Autobusové společnosti Mnichov Štrasburk

DeinBus
DeinBus
Hellö
Hellö
ADAC PostBus
ADAC PostBus
FlixBus
FlixBus
Blablabus
Blablabus
Eurolines
Eurolines
ALSA
ALSA
Public Express
Public Express
Vyhledávání autobusových jízdenek Mnichov Štrasburk

Vlaky Mnichov Štrasburk

Vlaky mezi Mnichov a Štrasburk jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Průměrná doba jízdy vlakem z Mnichov do Štrasburk závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Štrasburk jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Mnichov do Štrasburk alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Vlakové jízdenky z Mnichov do Štrasburk lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Vlakové společnosti z Mnichov do Štrasburk

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
ÖBB
ÖBB
SBB CFF FFS
SBB CFF FFS
SNCF
SNCF
Vyhledávání vlakových jízdenek Mnichov Štrasburk

Spolujízda Mnichov Štrasburk

Počet míst ve spolujízdě z Mnichov do Štrasburk závisí na řidiči a typu použitého vozidla. Obecně platí, že řidič může nabídnout 1 až 4 místa.

Průměrné náklady na spolujízdu z Mnichov do Štrasburk závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Mnichov do Štrasburk, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Je možné rezervovat spolujízdu na poslední chvíli, ale záleží na dostupnosti řidičů a poptávce po cestě. Doporučujeme rezervovat si spolujízdu předem, abyste si cestu zaručili.

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Platforma pro spolujízdu Mnichov Štrasburk

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Mnichov Štrasburk

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu