Cestujte z Munster na Berlín

Uspořádejte si výlet Munster na Berlín v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Munster na Berlín v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Munster
Berlín
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Munster Berlín

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost398 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Munster na Berlín?

Nabízíme 1 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Munster Berlín, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Munster Berlínkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Munster a Berlín na mapě i na trase Munster Berlín a různé body korespondence (Stanice Berlin Hauptbahnhof, Stanice Berlin Ostbahnhof, Stanice Berlin-Spandau, Autobusové nádraží Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB), Stanice Berlin Zoologischer Garten, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Berlín

Všechny druhy dopravy Munster Berlín

Na výlet Munster (Severní Porýní-Vestfálsko, Německo) na Berlín (Berlín, Německo) ve vzdálenosti 398 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Vlak Munster Berlín je přímý.
Vlaky IC 77 Deutsche Bahn to Berlín opustit vlakové nádraží Münster (Westf) Hbf na Munster, Příjezd naBerlín bude na stanici Berlin Hauptbahnhof Nachází se cca 2.8 km min.
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Munster-Berlín často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus FlixBus Munster, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (9.3 km z Berlín, Německo). Jděte prosím na autobusové nádraží Munster (na 1 km od Munster) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Berlín,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Munster-Berlín,
Přímý let Munster > Berlín bude nejrychlejší cesta k cíli.
Výjezd Munster a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Muenster FMO 20 km, pro odbavení zavazadel na let Berlín (letiště Tegel, Kód IATA: TXL) provozovaný společností Air Berlin.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)