Cestujte z Munster na Ostrava

Uspořádejte si výlet Munster na Ostrava v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Munster na Ostrava v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Munster
Norimberk
Ostrava
/
/
/
/
  • Získejte sazby
2
Munster
Ostrava
  • Získejte sazby

Cestovat Munster Ostrava

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost783 km
Přímá linkaNe

Jak jít od Munster na Ostrava?

Nabízíme 2 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Munster Ostrava, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Munster Ostravakliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Munster a Ostrava na mapě i na trase Munster Ostrava a různé body korespondence (Autobusové nádraží Ostrava hl.n., Letiště Muenster, Stanice Münster (Westf) Hbf, Autobusové nádraží Munster) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Ostrava

Všechny druhy dopravy Munster Ostrava

Na výlet Munster (Severní Porýní-Vestfálsko, Německo) na Ostrava (Česká Republika) ve vzdálenosti 783 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Munster-Ostrava bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Munster-Norimberk a Norimberk-Ostrava,
Nalodíte se na autobus FlixBus Munster, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Nürnberg (1.3 km z Norimberk, Německo). Jděte prosím na autobusové nádraží Munster (na 1 km od Munster) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Norimberk,Ja%(dist_unit)sile dorazil Norimberk, vezměte další autobus FlixBus, který vás zavede na autobusové nádraží Ostrava ( Česká Republika).
Není možné jít přímo z Munster na Ostravabez změny. Můžete si vzít vlakMunster-Norimberk a použití autobus do cíle.
Vlaky ICE Deutsche Bahn to Norimberk opustit vlakové nádraží Münster (Westf) Hbf na Munster, Příjezd naNorimberk bude na stanici Nürnberg Hbf Nachází se cca 0.6 km min.
Blablacar je hlavní platformou spolujízdy v Evropě, kde jezdí řidiči Norimberk-Ostrava může vás vzít jako cestujícího a budete kombinovat s cestou do vlak pokrýt celou cestu.
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Ostrava od Munster, Můžete si vzít letMunster-Norimberk pak udělej zbytek cesty autobus,
Výjezd Munster a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Muenster FMO 20 km, pro odbavení zavazadel na let Norimberk (letiště Metropolitan Area, Kód IATA: NUE) provozovaný společností Air Berlin.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)