Cestujte z Mytilene na Atény

Uspořádejte si výlet Mytilene na Atény v vlak, trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

5 možností jít od Mytilene na Atény v letadlo, trajekt, vlak

 • Vyberte požadovanou trasu
 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Mytilene
Atény
/
 • Získejte sazby
2
Mytilene
Chios
Atény
/
 • Získejte sazby
3
Mytilene
Mykonos
Atény
/
 • Získejte sazby
4
Mytilene
Tinos
Atény
 • Získejte sazby
5
Mytilene
Soluň
Atény
/
/
 • Získejte sazby

Cestovat Mytilene Atény

Způsoby dopravyletadlo, trajekt, vlak
vzdálenost277 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Mytilene na Atény?

Nabízíme 5 tras vlak, trajekt, letadlo připravit si cestu Mytilene Atény, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
 • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, trajekt, letadlo).
 • Získejte ceny, časy a trvání cesty Mytilene Aténykliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
 • Vyhledejte města Mytilene a Atény na mapě i na trase Mytilene Atény a různé body korespondence (Námořní stanice Athens Piraeus E1, Námořní stanice Athens Piraeus E6, Letiště Eleftherios Venizelos International, Stanice Athens / Αθήνα, Stanice SKA (Rail center of Acharnes), ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
 • Najděte si hotel v Atény

Všechny druhy dopravy Mytilene Atény

Pokud máte nějaké preference pro určitý druh dopravy, získejte více informací o těchto sekcích:

Mytilene na Atény trajekt

Naloďování trajektů do Atény z přístavu Mytilene je nezapomenutelný zážitek, díky kterému budete rádi cestovat trajektem. Na rozdíl od jiných druhů dopravy začínají prázdniny, jakmile nastoupíte na palubu, kde plně využíváte výhody zařízení nabízených Hellenic Seaways. Zahájení vyhledávání na Vivanoda vám pomůže najít levné Mytilene Atény trajektem.

Proč vzít Mytilene Atény Ferry?

 • Řízení vozidla je opravdu únavné a vyžaduje ostražitost, ale křižovatka je klidná a tichá. Nepochybně vystoupíte Atény úplně uvolněné.
 • Vezměte si neomezené množství zavazadel Když nastoupíte na Mytilene na trajektu Hellenic Seaways máte svobodu brát tolik zavazadel, kolik chcete, pokud je ve vašem vozidle.
 • Pokud máte děti, nenajdete jiné způsoby dopravy, které jsou tak příjemné jako trajekt, ze kterého se dostanete Mytilene na Atény s vaší rodinou.

Na co trajektové společnosti plují Atény z Mytilene?

Na Vivanoda najdete všechny nejlepší ceny Hellenic Seaways, což jsou jediné trajektové společnosti provozující internet Mytilene Atény řádek.

Hellenic Seaways Mytilene Atény

Mytilene trajektové terminály

Prezentujte se na trajektovém terminálu města Mytilene dodržení lhůty stanovené společností Hellenic Seaways. Po uplynutí této doby vám může společnost odmítnout nastoupit na palubu. Přejděte na čítač Hellenic Seaways na Mytilene trajektový terminál pro přihlášení pomocí pasu nebo občanského průkazu a číslo rezervace. Pokud řídíte, bude registrace provedena přímo z vašeho vozidla.
 • Mytilene

Atény trajektové terminály

 • Athens Piraeus E1
 • Athens Piraeus E6

Levné lety z Mytilene na Atény

Zde je několik tipů, které vám mohou pomoci získat nejlepší nabídky, z nichž můžete létat Mytilene na Atény:

 • Rezervujte si Mytilene Atény let s dostatečným předstihem, abyste získali ty nejlepší ceny. Většinou se jedná o pravidlo číslo jedna pro řízení výnosu: nejlevnější cena je k dispozici dlouho před odjezdem (to se zaměřuje na zákazníky, kteří jsou zvyklí na včasnou rezervaci).
 • Buďte flexibilní s daty cesty do Atény, Ceny se mění v čase v závislosti na mnoha faktorech, včetně data a času cesty. Raději byste měli mít 2 až 3denní flexibilitu při rezervaci cesty.

Které letecké společnosti provozují Mytilene na Atény lety?

Aegean Airlines, Olympic Air a Volotea je 3 leteckých společností, které obsluhují leteckou trasu Mytilene Atény v přímém letu.
Aegean Airlines Mytilene AtényOlympic Air Mytilene AtényVolotea Mytilene Atény

Odletové letiště v Mytilene

 • MJT Mytilene

Příletové letiště v Atény

 • ATH Eleftherios Venizelos International

vlak Mytilene na Atény

Je Mytilene připojen k Atény s přímým vlakem?

Ne, bohužel žádná vlaková trať z ní nedovoluje Mytilene na Atény bez provedení jakýchkoli změn.

Mytilene Atény vlakové společnosti

Železniční společnost, která provozuje tuto cestu, je TrainOSE.
TrainOSE Mytilene Atény

Příjezd vlakových stanic v Atény

 • Athens / Αθήνα

Které dopravní společnosti mají jít Mytilene na Atény?

Námořní společnosti
Lodě Hellenic Seaways poskytují námořní spojení mezi přístavem Mytilene a to Atény (Athens Piraeus E1 na 9.1 km z města)
Aegean Speed Lines trajekty dělají křižovatku mezi Mykonos a Atény kde budou sloužit přístavům Mykonos a Athens Piraeus E1 0.6 km a 9.1 km od centra jejich měst.
Lodě Blue Star Ferries provozují námořní spojení mezi přístavem Mykonos a to Atény (Athens Piraeus E1 na 9.1 km z města)
Lodě Sea Jets poskytují námořní spojení mezi Mykonos a Atény kde budou sloužit přístavům Mykonos a Athens Piraeus E1 0.6 km a 9.1 km od centra jejich měst.
Železniční společnosti
TrainOSE nabízí linku Soluň-Atény vlak z vlakového nádraží Thessaloniki / Θεσσαλονίκη (4.2 km z centra města) a slouží vlakové stanici Athens / Αθήνα při příjezdu (1.5 km z centra)
Letecké společnosti
Ryanair udělá let z letiště Makedonia SKG se nachází v 12 km centru města Soluň na Atény (příjezd na letiště Eleftherios Venizelos International ATH)
Olympic Air zajišťuje rotaci z letiště Mytilene Nachází se na severovýchodě města Mytilene, Řecko) Atény (sloužící letišti Eleftherios Venizelos International ATH)
Volotea provozuje let z letiště Mytilene MJT se nachází v 6.5 km centru města Mytilene na Atény (příjezd na letiště Eleftherios Venizelos International ATH)
Aegean Airlines poskytuje letecké spojení z letiště Mytilene Nachází se na severovýchodě města Mytilene, Řecko) Atény (sloužící letišti Eleftherios Venizelos International ATH)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)