Cestujte z Mytilene na Chania

Uspořádejte si výlet Mytilene na Chania v trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Mytilene na Chania v letadlo, trajekt

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Mytilene
Chania
  • Získejte sazby
2
Mytilene
Atény
Chania
/
  • Získejte sazby

Cestovat Mytilene Chania

Způsoby dopravyletadlo, trajekt
vzdálenost458 km
Přímá linkaNe

Jak jít od Mytilene na Chania?

Nabízíme 2 tras trajekt, letadlo připravit si cestu Mytilene Chania, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (trajekt, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Mytilene Chaniakliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Mytilene a Chania na mapě i na trase Mytilene Chania a různé body korespondence (Letiště Souda, Námořní stanice Souda, Letiště Mytilene, Námořní stanice Mytilene) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Chania

Všechny druhy dopravy Mytilene Chania

Na výlet Mytilene (Severní Egejské ostrovy, Řecko) na Chania (Kréta, Řecko) ve vzdálenosti 458 km si můžete vypůjčit 2 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo a/nebo trajekta podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Chania od Mytilene ale je možné provést tuto cestu pouze letadlem s lety Mytilene-Atény a Atény-Chania
Výjezd Mytilene a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Mytilene MJT 6.5 km, pro odbavení zavazadel na let Atény (letiště Eleftherios Venizelos International, Kód IATA: ATH) provozovaný společností Volotea, Olympic Air nebo Aegean Airlines.Z Atény, vezměte si další letadlo se Aegean Airlines, Ryanair nebo Olympic Air, které vás dopraví Souda (Chania, Řecko).
Žádný přechod přes moře vám nedovolí jít přímo z Mytilene na Chania Díky spojení je však možné vzít si pouze člun Mytilene-Atény a Atény-Chania,
Pustíte se do přístavu Mytilene na 0.7 km z Mytilenena palubě lodi Hellenic Seaways. Loď bude kotvit v přístavuAthens Piraeus E1 na 9.1 km od Atény, Doporučujeme vám jít do přístavuMytilene pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.Další výlet lodí je nutné dosáhnout Chania z Mytilene: Atény-Chania se společností Blue Star Ferries nebo ANEK Lines.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)