Cestujte z Mytilene na Samos

Uspořádejte si výlet Mytilene na Samos v trajekt

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Mytilene na Samos v trajekt

 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Mytilene
Samos
 • Získejte sazby

Cestovat Mytilene Samos

Způsoby dopravytrajekt
vzdálenost156 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Mytilene na Samos?

Nabízíme 1 tras trajekt připravit si cestu Mytilene Samos, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
 • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (trajekt).
 • Získejte ceny, časy a trvání cesty Mytilene Samoskliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
 • Vyhledejte města Mytilene a Samos na mapě i na trase Mytilene Samos a různé body korespondence (Námořní stanice Samos, Námořní stanice Mytilene) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
 • Najděte si hotel v Samos

Které dopravní společnosti mají jít Mytilene na Samos?

Námořní společnosti
Lodě Hellenic Seaways poskytují námořní spojení mezi přístavem Mytilene a to Samos (Samos na 1.4 km z města)

Všechny druhy dopravy Mytilene Samos

Pokud jste již vybrali způsob dopravy, se kterým chcete cestovat, přejděte přímo do vyhrazené sekce:

Mytilene na Samos trajekt

Naloďování trajektů do Samos z přístavu Mytilene je nezapomenutelný zážitek, díky kterému budete rádi cestovat trajektem. Na rozdíl od jiných dopravních prostředků přináší cestování trajektem pocit dovolené z odletového přístavu Mytilene díky mnoha zařízením najdete na palubě lodí provozovaných Hellenic Seaways. Zahájení vyhledávání na Vivanoda vám pomůže najít levné Mytilene Samos trajektem.

Mytilene trajektové terminály

Před skutečným časem odplutí lodi musíte vzít v úvahu určitý čas (u společnosti Hellenic Seaways], aby vás představil na trajektovém terminálu Mytilene, Po uplynutí této doby již rezervace není zabezpečena. Přejděte na čítač Hellenic Seaways na Mytilene trajektový terminál pro přihlášení pomocí pasu nebo občanského průkazu a číslo rezervace. Pokud řídíte, bude registrace provedena přímo z vašeho vozidla.
 • Mytilene

Samos trajektové terminály

 • Samos

Proč vzít Mytilene Samos Ferry?

 • Pokud máte děti, nenajdete jiné způsoby dopravy, které jsou tak příjemné jako trajekt, ze kterého se dostanete Mytilene na Samos s vaší rodinou.
 • Řízení vozidla je opravdu únavné a vyžaduje ostražitost, ale křižovatka je klidná a tichá. Nepochybně vystoupíte Samos úplně uvolněné.
 • Vezměte si neomezené množství zavazadel Když nastoupíte na Mytilene na trajektu Hellenic Seaways máte svobodu brát tolik zavazadel, kolik chcete, pokud je ve vašem vozidle.

Na co trajektové společnosti plují Samos z Mytilene?

Existuje jedna trajektová společnost, která propojuje Mytilene na Samos: ve výsledcích vyhledávání se zobrazí všechny tarify Hellenic Seaways.

Hellenic Seaways Mytilene Samos

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)