Cestujte z Mytilene na Soluň

Uspořádejte si výlet Mytilene na Soluň v vlak, trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Mytilene na Soluň v letadlo, trajekt, vlak

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Mytilene
Soluň
/
  • Získejte sazby
2
Mytilene
Atény
Soluň
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Mytilene Soluň

Způsoby dopravyletadlo, trajekt, vlak
vzdálenost349 km
Přímá linkaAno

Jak cestovat z Mytilene na Soluň ?

Soluň je vaše další prázdninová destinace, ale zajímá vás, jak tam jet a jak je možné získat nejlevnější Mytilene na Soluň dopravní nabídky? Obvykle to není snadný úkol a budete muset procházet více webů, abyste mohli porovnat všechny nabídky.

Budete mít možnost jednorázově vyhledat Vivanoda, váš multimodální plánovač cest v Evropě, všechny ceny za lety, trajekt a vlaky cestovat do Soluň z Mytilene Stačí zadat datum odjezdu Soluň pak ať vás Vivanoda hledá. Upřesněte, filtrujte, řaďte podle svých preferencí cestování a poté vyberte Mytilene - Soluň nabídka, která vám nejlépe vyhovuje.

Chcete-li dosáhnout cíle z Mytilene, budete cestovat s Hellenic Seaways, Aegean Airlines, Ryanair, Olympic Air, Volotea nebo TrainOSE do vlaky, trajekt nebo lety,

Všechny druhy dopravy Mytilene Soluň

Na výlet Mytilene (Severní Egejské ostrovy, Řecko) na Soluň (Střední Makedonie, Řecko) ve vzdálenosti 349 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, trajekt a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Přímý let Mytilene > Soluň bude nejrychlejší cesta k cíli.
Výjezd Mytilene a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Mytilene MJT 6.5 km, pro odbavení zavazadel na let Soluň (letiště Makedonia, Kód IATA: SKG) provozovaný společností Aegean Airlines nebo Olympic Air.
Tam je přímý trajekt, který vám umožní dosáhnout Soluň z Mytilene,
Pustíte se do přístavu Mytilene na 0.7 km z Mytilenena palubě lodi Hellenic Seaways. Loď bude kotvit v přístavuThessaloniki na 3.6 km od Soluň, Doporučujeme vám jít do přístavuMytilene pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.
Není možné jít přímo z Mytilene na Soluňbez změny. Můžete si vzít vlakAtény-Soluň a použití trajekt do cíle.
Vlaky TrainOSE to Soluň opustit vlakové nádraží Athens / Αθήνα na Atény, Příjezd naSoluň bude na stanici Thessaloniki / Θεσσαλονίκη Nachází se cca 4.2 km min.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)