Cestujte z Mytilene na Zakynthos

Uspořádejte si výlet Mytilene na Zakynthos v letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Mytilene na Zakynthos v letadlo

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Mytilene
Zakynthos
  • Získejte sazby

Cestovat Mytilene Zakynthos

Způsoby dopravyletadlo
vzdálenost514 km
Přímá linkaNe

Jak jít od Mytilene na Zakynthos?

Nabízíme 1 tras letadlo připravit si cestu Mytilene Zakynthos, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Mytilene Zakynthoskliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Mytilene a Zakynthos na mapě i na trase Mytilene Zakynthos a různé body korespondence (Letiště Zakinthos, Letiště Mytilene) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Zakynthos

Všechny druhy dopravy Mytilene Zakynthos

Na výlet Mytilene (Severní Egejské ostrovy, Řecko) na Zakynthos (Jónské ostrovy, Řecko) ve vzdálenosti 514 km si můžete vypůjčit Pouze jeden druh dopravy (letadlo),
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Zakynthos od Mytilene ale je možné provést tuto cestu pouze letadlem s lety Mytilene-Řím a Řím-Zakynthos
Výjezd Mytilene a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Mytilene MJT 6.5 km, pro odbavení zavazadel na let Řím (letiště Fiumicino, Kód IATA: FCO) provozovaný společností Vueling Airlines.Z Řím, vezměte si další letadlo se Vueling Airlines nebo Easyjet, které vás dopraví Zakinthos (Zakynthos, Řecko).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)