Cestujte z Ostrava na Aalborg

Uspořádejte si výlet Ostrava na Aalborg v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

5 možností jít od Ostrava na Aalborg v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Ostrava
Aalborg
  • Získejte sazby
2
Ostrava
Praha
Aalborg
/
/
  • Získejte sazby
3
Ostrava
Praha
Kodaň
Aalborg
/
/
/
  • Získejte sazby
4
Ostrava
Praha
Frankfurt nad Mohanem
Aalborg
/
/
/
  • Získejte sazby
5
Ostrava
Frankfurt nad Mohanem
Aalborg
  • Získejte sazby

Cestovat Ostrava Aalborg

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost973 km
Přímá linkaNe

Jak cestovat z Ostrava na Aalborg ?

Aalborg je vaše další prázdninová destinace, ale zajímá vás, jak tam jet a jak je možné získat nejlevnější Ostrava na Aalborg dopravní nabídky? Obvykle to není snadný úkol a budete muset procházet více webů, abyste mohli porovnat všechny nabídky.

Budete mít možnost jednorázově vyhledat Vivanoda, váš multimodální plánovač cest v Evropě, všechny ceny za lety, vlaky, spolujízda a autobusy cestovat do Aalborg z Ostrava Stačí zadat datum odjezdu Aalborg pak ať vás Vivanoda hledá. Upřesněte, filtrujte, řaďte podle svých preferencí cestování a poté vyberte Ostrava - Aalborg nabídka, která vám nejlépe vyhovuje.

Budete používat hlavně vlaky, spolujízda, lety a autobusy FlixBus, Lufthansa, Cimber Air, SAS - Scandinavian Airlines, LEO Express, Norwegian Air Shuttle, Blablacar nebo Czech Airlines dosáhnout Aalborg,

Všechny druhy dopravy Ostrava Aalborg

Na výlet Ostrava (Česká Republika) na Aalborg (Dánsko) ve vzdálenosti 973 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Aalborg od Ostrava ale je možné provést tuto cestu pouze letadlem s lety Ostrava-Praha, Praha-Frankfurt nad Mohanem a Frankfurt nad Mohanem-Aalborg
Výjezd Ostrava a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Mosnov OSR 20 km, pro odbavení zavazadel na let Praha (letiště Prague Ruzyne, Kód IATA: PRG) provozovaný společností Job Air nebo Czech Airlines.Z Praha, vezměte si další letadlo se Czech Airlines nebo Lufthansa, které vás dopraví Frankfurt International (Frankfurt nad Mohanem, Německo).Po zastávce Frankfurt nad Mohanem, vzít Lufthansa let připojit Aalborg AAL.
I když není možné provést výlet Ostrava Aalborg pouze autobusem, existují jiné dopravní prostředky (letadlo], které dokončí cestu Ostrava-Praha a Praha-Frankfurt nad Mohanem,
Nalodíte se na autobus FlixBus Ostrava, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague) (1.5 km z Praha, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Ostrava hl.n. (na 2.1 km od Ostrava) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Praha,Ja%(dist_unit)sile dorazil Praha, vezměte další autobus FlixBus, který vás zavede na autobusové nádraží Frankfurt nad Mohanem (Hesensko Německo).
Není možné jít přímo z Ostrava na Aalborg vlakem bez změny, ale vlaky jezdí po tratích Ostrava-Praha, Praha-Kodaň a Kodaň-Aalborg umožňuje celou cestu pouze vlakem.
Vlaky LEO Express to Praha opustit vlakové nádraží Ostrava hl. n. na Ostrava, Příjezd naPraha bude na stanici Praha hl. n. Nachází se cca 1.2 km min.K tomu je nutná korespondence nebo změna Praha kde vlak CityNightLine Orion provozovaný společností Deutsche Bahn odejde Kodaň,Z Kodaň na Aalborg: meziměstský vlak se společností Danske StatsBaner (DSB).
Blablacar je hlavní platformou spolujízdy v Evropě, kde jezdí řidiči Ostrava-Praha může vás vzít jako cestujícího a budete kombinovat s cestou do letadlo pokrýt celou cestu.

Které dopravní společnosti mají jít Ostrava na Aalborg?

Železniční společnosti
LEO Express nabízí linku Ostrava-Praha vlak z vlakového nádraží Ostrava hl. n. (2.4 km z centra města) a slouží vlakové stanici Praha-Libeň při příjezdu (6 km z centra)
Deutsche Bahn provozuje linku z Praha na Kodaň odjíždějící vlakem CityNightLine Orion Prague hlavní nádraží se dostanete na vlakové nádraží Copenhagen ( Dánsko)
Danske StatsBaner (DSB) spojuje kolejnice Kodaň-Aalborg vlak z vlakového nádraží København H (0.4 km z centra města) a slouží vlakové stanici Aalborg station při příjezdu (1.2 km z centra)
Autobusové společnosti
FlixBus poskytuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Ostrava hl.n. na Ostrava a to UAN Florenc Praha (Prague) ( Česká Republika) a mezi městem Praha (autobusová zastávka UAN Florenc Praha (Prague) na 1.5 km od centra) a města Frankfurt nad Mohanem tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Frankfurt central station Nachází se asi 1.5 km od centra.
Letecké společnosti
Lufthansa letí z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Frankfurt nad Mohanem (příjezd na letiště Frankfurt International FRA) a z letiště Frankfurt International Nachází se na severovýchodě města Frankfurt nad Mohanem, Německo) Aalborg (sloužící letišti Aalborg AAL)
Czech Airlines poskytuje následující rotace: z letiště Mosnov OSR se nachází v 20 km centru města Ostrava na Praha (příjezd na letiště Prague Ruzyne PRG) a z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Frankfurt nad Mohanem (sloužící letišti Frankfurt International FRA)
Norwegian Air Shuttle provozuje lety z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Kodaň (příjezd na letiště Copenhagen CPH) a z letiště Copenhagen Nachází se na severovýchodě města Kodaň, Dánsko) Aalborg (sloužící letišti Aalborg AAL)
Job Air poskytuje letecké spojení z letiště Mosnov OSR se nachází v 20 km centru města Ostrava na Praha (příjezd na letiště Prague Ruzyne PRG)
SAS - Scandinavian Airlines letí z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Kodaň (sloužící letišti Copenhagen CPH) a z letiště Copenhagen CPH se nachází v 8 km centru města Kodaň na Aalborg (příjezd na letiště Aalborg AAL)
Cimber Air poskytuje následující rotace: z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Kodaň (sloužící letišti Copenhagen CPH) a z letiště Copenhagen CPH se nachází v 8 km centru města Kodaň na Aalborg (příjezd na letiště Aalborg AAL)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Ostrava-Praha (279 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)