Cestujte z Ostrava na Basilej

Uspořádejte si výlet Ostrava na Basilej v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Ostrava na Basilej v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Ostrava
Basilej
  • Získejte sazby
2
Ostrava
Praha
Basilej
/
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Ostrava Basilej

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost823 km
Přímá linkaNe

Jak cestovat z Ostrava na Basilej ?

Stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlevnější dopravní nabídky, ze kterých můžete cestovat Ostrava na Basilej? Obvykle to není snadný úkol a budete muset procházet více webů, abyste mohli porovnat všechny nabídky.

Díky vašemu multimodálnímu vyhledávači Vivanoda najdete na stejném webu všechny tarify autobusy, spolujízda, vlaky a lety dostat se Basilej, Stačí zadat datum odjezdu Basilej pak ať vás Vivanoda hledá. Upřesněte, filtrujte, řaďte podle svých preferencí cestování a poté vyberte Ostrava - Basilej nabídka, která vám nejlépe vyhovuje.

Budete používat hlavně vlaky, spolujízda, lety a autobusy LEO Express, Easyjet, Deutsche Bahn, Blablacar, FlixBus, Czech Airlines nebo Job Air dosáhnout Basilej,

Které dopravní společnosti mají jít Ostrava na Basilej?

Železniční společnosti
LEO Express nabízí linku Ostrava-Praha vlak z vlakového nádraží Ostrava hl. n. (2.4 km z centra města) a slouží vlakové stanici Praha-Libeň při příjezdu (6 km z centra)
Deutsche Bahn provozuje linku z Praha na Basilej odjíždějící vlakem CityNightLine Canopus Prague hlavní nádraží se dostanete na vlakové nádraží Basel Bad Bf ( Švýcarsko)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Ostrava-Praha (279 km)
Letecké společnosti
Easyjet udělá let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Basilej (příjezd na letiště EuroAirport Basel-Mulhouse-Freiburg BSL)
Job Air zajišťuje rotaci z letiště Mosnov Nachází se na severovýchodě města Ostrava, Česká Republika) Praha (sloužící letišti Prague Ruzyne PRG)
Czech Airlines provozuje let z letiště Mosnov OSR se nachází v 20 km centru města Ostrava na Praha (příjezd na letiště Prague Ruzyne PRG)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Ostrava hl.n. na Ostrava a to UAN Florenc Praha (Prague) ( Česká Republika)

Všechny druhy dopravy Ostrava Basilej

Na výlet Ostrava (Česká Republika) na Basilej (Švýcarsko) ve vzdálenosti 823 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Není možné jít přímo z Ostrava na Basilej vlakem bez změny, ale vlaky jezdí po tratích Ostrava-Praha a Praha-Basilej umožňuje celou cestu pouze vlakem.
Vlaky LEO Express to Praha opustit vlakové nádraží Ostrava hl. n. na Ostrava, Příjezd naPraha bude na stanici Praha-Libeň Nachází se cca 6 km min.K tomu je nutná korespondence nebo změna Praha kde vlak CityNightLine Canopus provozovaný společností Deutsche Bahn odejde Basilej,
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Basilej od Ostrava ale je možné provést tuto cestu pouze letadlem s lety Ostrava-Praha a Praha-Basilej
Výjezd Ostrava a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Mosnov OSR 20 km, pro odbavení zavazadel na let Praha (letiště Prague Ruzyne, Kód IATA: PRG) provozovaný společností Job Air nebo Czech Airlines.Z Praha, vezměte si další letadlo se Easyjet, které vás dopraví EuroAirport Basel-Mulhouse-Freiburg (Basilej, Švýcarsko).
Blablacar je hlavní platformou spolujízdy v Evropě, kde jezdí řidiči Ostrava-Praha může vás vzít jako cestujícího a budete kombinovat s cestou do vlak pokrýt celou cestu.
I když není možné provést výlet Ostrava Basilej pouze autobusem, existují jiné dopravní prostředky (vlak], které dokončí cestu Ostrava-Praha,
Nalodíte se na autobus FlixBus Ostrava, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague) (1.5 km z Praha, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Ostrava hl.n. (na 2.1 km od Ostrava) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Praha,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)