Doporučená trasa
Ostrava
Cesta lety, autobus do Curych
Curych
Cesta spolujízda, vlak do Berne
Berne
Viz ceny
Alternativní trasy
Ostrava
Cesta spolujízda, vlak, autobus do Praha
Praha
Cesta vlak, autobus, lety do Curych
Curych
Cesta spolujízda, vlak do Berne
Berne
Viz ceny

Jak se dostat z Ostrava do Berne?

Plánujete cestu z Berne do Ostrava a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Ostrava do Berne, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Ostrava a Berne, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (SBB CFF FFS, Deutsche Bahn, LEO Express, Eurolines CH nebo FlixBus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Ostrava a Berne, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Ostrava Berne.

Pro cestu z Ostrava do Berne máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Ostrava Berne

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Ostrava do Berne a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Ostrava Berne

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Ostrava Berne je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Ostrava Berne

Z Ostrava do Berne létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Berne v rekordním čase.

Spolujízda Ostrava Berne

Spolujízda mezi Ostrava a Berne je ideální, pokud chcete cestovat do Berne v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Ostrava nebo Berne.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Ostrava do Berne, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Ostrava Berne

Město odjezdu
Ostrava
Česká Republika
Cílové město
Berne
Švýcarsko
Vzdálenost
861 km
Přímé spojení
Žádné přímé spojení žádným dopravním prostředkem
Vyhledávání jízdenek Ostrava Berne
Hledání ubytování v Berne
Naplánujte si cestu z Ostrava do Berne jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Ostrava do Berne jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Ostrava a Berne, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou SBB CFF FFS, Deutsche Bahn, LEO Express, Eurolines CH nebo FlixBus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Ostrava a Berne s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Ostrava a Berne

Výhody a nevýhody letů z Ostrava do Berne?
Rychlost Let mezi Ostrava a Berne je nejrychlejší způsob, jak urazit 861 km mezi Ostrava a Berne.
Výběr leteckých společností Z Ostrava do Berne létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Ostrava Berne mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Ceny Letenky z Ostrava do Berne mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Ostrava do Berne?
Palubní služby Moderní autobusy mezi Ostrava a Berne jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Ceny Autobusové jízdenky z Ostrava do Berne jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Berne (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Komfort Autobusy mezi Ostrava a Berne mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Ostrava do Berne překonávají vzdálenost 861 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Berne.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Ostrava do Berne?
Přátelskost Spolujízda mezi Ostrava a Berne je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Úsporné Spolujízda z Ostrava do Berne je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Spolehlivost Při cestě do Ostrava Berne byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Ostrava do Berne může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Ostrava do Berne?
Rychlost Vlaky z Ostrava do Berne jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Komfort Vlaky mezi Ostrava a Berne obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Náklady Jízdenky na vlak Ostrava-Berne mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Ostrava Berne mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.

Odkud začít v Ostrava? Kam přijedu v Berne?

Odjezdová autobusová nádraží v Ostrava

Ostrava hl.n. LEO
Mapa
Ostrava hl.n.
Mapa
Ostrava-Svinov
Mapa

Odjezdová nádraží v Ostrava

Ostrava Svinov
Mapa
Ostrava hl. n.
Mapa

Letiště odletu v Ostrava

Mosnov
Mapa

Příjezdová nádraží v Berne

Berne
Mapa
Vyhledávání jízdenek Ostrava Berne
Hledání ubytování v Berne

Autobus Ostrava Berne

Doba trvání cesty autobusem mezi Ostrava a Berne se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Berne pro váš termín cesty.

Autobusy mezi Ostrava a Berne obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Pravidla pro zrušení a změnu rezervace se mohou lišit v závislosti na autobusovém dopravci, proto je důležité si při rezervaci zkontrolovat smluvní podmínky. Ve většině případů je zrušení nebo změna autobusové jízdenky Ostrava-Berne spojena s dodatečnými náklady.

Četnost odjezdů do Ostrava z Berne se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Berne, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Autobusové společnosti Ostrava Berne

Eurolines CH
Eurolines CH
FlixBus
FlixBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Ostrava Berne

Vlaky Ostrava Berne

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Ostrava do Berne alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Ostrava do Berne, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Ostrava a Berne.

Vlakové jízdenky z Ostrava do Berne lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Ostrava a Berne, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Vlakové společnosti z Ostrava do Berne

SBB CFF FFS
SBB CFF FFS
Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
LEO Express
LEO Express
Vyhledávání vlakových jízdenek Ostrava Berne

Lety Ostrava Berne

Letecké společnosti Ostrava Berne

Czech Airlines
Czech Airlines
Swiss International Airlines
Swiss International Airlines
Job Air
Job Air
Vyhledávání letů Ostrava Berne

Spolujízda Ostrava Berne

Je možné rezervovat spolujízdu na poslední chvíli, ale záleží na dostupnosti řidičů a poptávce po cestě. Doporučujeme rezervovat si spolujízdu předem, abyste si cestu zaručili.

Průměrné náklady na spolujízdu z Ostrava do Berne závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Ostrava do Berne, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Počet míst ve spolujízdě z Ostrava do Berne závisí na řidiči a typu použitého vozidla. Obecně platí, že řidič může nabídnout 1 až 4 místa.

Doba trvání společné jízdy mezi Ostrava a Berne závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Platforma pro spolujízdu Ostrava Berne

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Ostrava Berne
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu