Cestujte z Ostrava na Berne

Uspořádejte si výlet Ostrava na Berne v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Ostrava na Berne v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Ostrava
Curych
Berne
/
/
  • Získejte sazby
2
Ostrava
Praha
Curych
Berne
/
/
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Ostrava Berne

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost861 km
Přímá linkaNe

Jak je možné jít Ostrava na Berne ?

Vybrali jste si Berne jako cíl pro vaši příští dovolenou nebo víkend, ale nevíte, jak se tam dostat Ostrava a jak najít to nejlepší Ostrava na Berne přepravní nabídky? Procházení několika webových stránek za účelem získání jednoduchých informací a rezervace vaší cesty je vždy velmi únavné.

U Vivanody, jedinečného plánovače cest, který porovnává a kombinuje lety, vlaky, spolujízda a autobusy jít do Berne z Ostrava, ušetříte čas a peníze! Vyplňte datum cesty do Berne a Vivanoda zobrazí všechny nabídky dopravy. Chcete-li vyhledávání upřesnit podle svých preferencí, použijte dostupné filtry a možnosti řazení.

Cestovat z Ostrava, lety, vlaky, spolujízda nebo autobusy SBB CFF FFS, FlixBus, Czech Airlines, Blablacar, Deutsche Bahn, LEO Express, Swiss International Airlines a Job Air vás vezme Berne,

Které dopravní společnosti mají jít Ostrava na Berne?

Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Ostrava-Praha (279 km) a mezi Curych a Berne po délce 96 km ° C
Letecké společnosti
Swiss International Airlines udělá let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Curych (příjezd na letiště Zurich ZRH)
Czech Airlines poskytuje následující rotace: z letiště Mosnov Nachází se na severovýchodě města Ostrava, Česká Republika) Praha (sloužící letišti Prague Ruzyne PRG) a z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Curych (příjezd na letiště Zurich ZRH)
Job Air provozuje let z letiště Mosnov Nachází se na severovýchodě města Ostrava, Česká Republika) Praha (sloužící letišti Prague Ruzyne PRG)
Železniční společnosti
SBB CFF FFS nabízí linku Curych-Berne InterCity (IC) vlak z vlakového nádraží Zürich Flughafen (9.2 km z centra města) a slouží vlakové stanici Berne při příjezdu (4.2 km z centra)
LEO Express provozuje linku z Ostrava na Praha odjíždějící vlakem Ostrava hl. n. se dostanete na vlakové nádraží Praha-Libeň ( Česká Republika)
Deutsche Bahn spojuje kolejnice Praha-Curych CityNightLine Canopus vlak z vlakového nádraží Prague hlavní nádraží (1.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Zurich HB při příjezdu (1 km z centra)
Autobusové společnosti
FlixBus poskytuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Ostrava hl.n. na Ostrava a to UAN Florenc Praha (Prague) ( Česká Republika) a mezi městem Praha (autobusová zastávka Prague Main Railway Station na 1.2 km od centra) a města Curych tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Zurich Nachází se asi 1.3 km od centra.
Eurolines CH je operátor, který vám umožní cestovat po lince od autobusového nádraží UAN Florenc Praha (Prague) na Praha a to Zurich ( Švýcarsko)

Všechny druhy dopravy Ostrava Berne

Na výlet Ostrava (Česká Republika) na Berne (Švýcarsko) ve vzdálenosti 861 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Není možné jít přímo z Ostrava na Berne vlakem bez změny, ale vlaky jezdí po tratích Ostrava-Praha, Praha-Curych a Curych-Berne umožňuje celou cestu pouze vlakem.
Vlaky LEO Express to Praha opustit vlakové nádraží Ostrava hl. n. na Ostrava, Příjezd naPraha bude na stanici Praha hl. n. Nachází se cca 1.2 km min.K tomu je nutná korespondence nebo změna Praha kde vlak CityNightLine Canopus provozovaný společností Deutsche Bahn odejde Curych,Z Curych na Berne: meziměstský vlak se společností SBB CFF FFS.
I když není možné provést výlet Ostrava Berne pouze autobusem, existují jiné dopravní prostředky (vlak], které dokončí cestu Ostrava-Praha a Praha-Curych,
Nalodíte se na autobus FlixBus Ostrava, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague) (1.5 km z Praha, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Ostrava hl.n. (na 2.1 km od Ostrava) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Praha,Ja%(dist_unit)sile dorazil Praha, vezměte další autobus FlixBus nebo Eurolines CH, který vás zavede na autobusové nádraží Curych ( Švýcarsko).
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Berne od Ostrava, Můžete si vzít letOstrava-Praha a Praha-Curych pak udělej zbytek cesty vlak,
Výjezd Ostrava a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Mosnov OSR 20 km, pro odbavení zavazadel na let Praha (letiště Prague Ruzyne, Kód IATA: PRG) provozovaný společností Czech Airlines nebo Job Air.Z Praha, vezměte si další letadlo se Swiss International Airlines nebo Czech Airlines, které vás dopraví Zurich (Curych, Švýcarsko).
Blablacar je hlavní platformou spolujízdy v Evropě, kde jezdí řidiči Ostrava-Praha a Curych-Berne může vás vzít jako cestujícího a budete kombinovat s cestou do vlak pokrýt celou cestu.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)