Cestujte z Ostrava na Billund

Uspořádejte si výlet Ostrava na Billund v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Ostrava na Billund v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Ostrava
Billund
  • Získejte sazby
2
Ostrava
Praha
Billund
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Ostrava Billund

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost899 km
Přímá linkaNe

Jak je možné jít Ostrava na Billund ?

Vybrali jste si Billund jako cíl pro vaši příští dovolenou nebo víkend, ale nevíte, jak se tam dostat Ostrava a jak najít to nejlepší Ostrava na Billund přepravní nabídky? Procházení několika webových stránek za účelem získání jednoduchých informací a rezervace vaší cesty je vždy velmi únavné.

U Vivanody, jedinečného plánovače cest, který porovnává a kombinuje lety, vlaky, spolujízda a autobusy jít do Billund z Ostrava, ušetříte čas a peníze! Jednoduše zadejte své datum cesty do Billund a Vivanoda dělá zbytek. Upřesněte, filtrujte, řaďte podle svých preferencí cestování a poté vyberte Ostrava - Billund nabídka, která vám nejlépe vyhovuje.

Chcete-li dosáhnout cíle z Ostrava, budete cestovat s Czech Airlines, LEO Express, Job Air, Blablacar nebo FlixBus do autobusy, spolujízda, vlaky nebo lety,

Které dopravní společnosti mají jít Ostrava na Billund?

Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Ostrava hl.n. na Ostrava a to UAN Florenc Praha (Prague) ( Česká Republika)
Letecké společnosti
Czech Airlines letí z letiště Mosnov OSR se nachází v 20 km centru města Ostrava na Praha (příjezd na letiště Prague Ruzyne PRG) a z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Billund (sloužící letišti Billund BLL)
Job Air zajišťuje rotaci z letiště Mosnov OSR se nachází v 20 km centru města Ostrava na Praha (příjezd na letiště Prague Ruzyne PRG)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Ostrava-Praha (279 km)
Železniční společnosti
LEO Express nabízí linku Ostrava-Praha vlak z vlakového nádraží Ostrava hl. n. (2.4 km z centra města) a slouží vlakové stanici Praha-Libeň při příjezdu (6 km z centra)

Všechny druhy dopravy Ostrava Billund

Na výlet Ostrava (Česká Republika) na Billund (Dánsko) ve vzdálenosti 899 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Billund od Ostrava ale je možné provést tuto cestu pouze letadlem s lety Ostrava-Praha a Praha-Billund
Výjezd Ostrava a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Mosnov OSR 20 km, pro odbavení zavazadel na let Praha (letiště Prague Ruzyne, Kód IATA: PRG) provozovaný společností Job Air nebo Czech Airlines.Z Praha, vezměte si další letadlo se Czech Airlines, které vás dopraví Billund (Billund, Dánsko).
Není možné jít přímo z Ostrava na Billundbez změny. Můžete si vzít vlakOstrava-Praha a použití letadlo do cíle.
Vlaky LEO Express to Praha opustit vlakové nádraží Ostrava hl. n. na Ostrava, Příjezd naPraha bude na stanici Praha-Libeň Nachází se cca 6 km min.
I když není možné provést výlet Ostrava Billund pouze autobusem, existují jiné dopravní prostředky (letadlo], které dokončí cestu Ostrava-Praha,
Nalodíte se na autobus FlixBus Ostrava, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague) (1.5 km z Praha, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Ostrava hl.n. (na 2.1 km od Ostrava) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Praha,
Blablacar je hlavní platformou spolujízdy v Evropě, kde jezdí řidiči Ostrava-Praha může vás vzít jako cestujícího a budete kombinovat s cestou do letadlo pokrýt celou cestu.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)