Cestujte z Ostrava na Curych

Uspořádejte si výlet Ostrava na Curych v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

3 možností jít od Ostrava na Curych v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Ostrava
Curych
/
/
  • Získejte sazby
2
Ostrava
Vídeň
Curych
/
/
/
/
/
  • Získejte sazby
3
Ostrava
Praha
Curych
/
/
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Ostrava Curych

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost766 km
Přímá linkaNe

Jak je možné jít Ostrava na Curych ?

Plánujete výlet Ostrava na Curych a stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlepší a nejlevnější způsob dopravy, mezi nimiž cestujete Ostrava Curych? Obecně můžete procházet několik webových stránek a trávit hodiny, aniž byste si byli jisti, že byla zvážena všechna dopravní řešení.

U Vivanody, jedinečného plánovače cest, který porovnává a kombinuje lety, vlaky, spolujízda a autobusy jít do Curych z Ostrava, ušetříte čas a peníze! Jednoduše zadejte své datum cesty do Curych a Vivanoda dělá zbytek. Chcete-li vyhledávání upřesnit podle svých preferencí, použijte dostupné filtry a možnosti řazení.

Cestovat z Ostrava, lety, vlaky, spolujízda nebo autobusy FlixBus, Russian Railways, Austrian Airlines, Blablacar, LEO Express, Czech Airlines, Deutsche Bahn a Swiss International Airlines vás vezme Curych,

Všechny druhy dopravy Ostrava Curych

Na výlet Ostrava (Česká Republika) na Curych (Švýcarsko) ve vzdálenosti 766 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Není možné jít přímo z Ostrava na Curych vlakem bez změny, ale vlaky jezdí po tratích Ostrava-Praha a Praha-Curych umožňuje celou cestu pouze vlakem.
Vlaky LEO Express to Praha opustit vlakové nádraží Ostrava hl. n. na Ostrava, Příjezd naPraha bude na stanici Praha hl. n. Nachází se cca 1.2 km min.K tomu je nutná korespondence nebo změna Praha kde vlak CityNightLine Canopus provozovaný společností Deutsche Bahn odejde Curych,
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Curych od Ostrava ale je možné provést tuto cestu pouze letadlem s lety Ostrava-Praha a Praha-Curych
Výjezd Ostrava a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Mosnov OSR 20 km, pro odbavení zavazadel na let Praha (letiště Prague Ruzyne, Kód IATA: PRG) provozovaný společností Czech Airlines nebo Job Air.Z Praha, vezměte si další letadlo se Czech Airlines, které vás dopraví Zurich (Curych, Švýcarsko).
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Ostrava-Curych bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Ostrava-Praha a Praha-Curych,
Nalodíte se na autobus FlixBus Ostrava, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague) (1.5 km z Praha, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Ostrava hl.n. (na 2.1 km od Ostrava) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Praha,Ja%(dist_unit)sile dorazil Praha, vezměte další autobus FlixBus nebo Eurolines CH, který vás zavede na autobusové nádraží Curych ( Švýcarsko).
Blablacar je hlavní platformou spolujízdy v Evropě, kde jezdí řidiči Ostrava-Praha může vás vzít jako cestujícího a budete kombinovat s cestou do letadlo pokrýt celou cestu.

Které dopravní společnosti mají jít Ostrava na Curych?

Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Ostrava-Praha (279 km)
Železniční společnosti
MÁV nabízí linku Vídeň-Curych vlak z vlakového nádraží Wien Westbahnhof (2.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Zurich HB při příjezdu (1 km z centra)
Russian Railways provozuje linku z Ostrava na Vídeň odjíždějící vlakem Ostrava hlavní nádraží se dostanete na vlakové nádraží Wien Westbahnhof (Vídeň Rakousko)
ÖBB vyrábí železniční spoje Ostrava-Vídeň Chopin Night Train vlak z vlakového nádraží Ostrava hlavní nádraží (2 km z centra města) a slouží vlakové stanici Wien Westbahnhof při příjezdu (2.8 km z centra) a z Vídeň na Curych odjíždějící vlakem Railjet (RJ) Wien Westbahnhof se dostanete na vlakové nádraží Zurich HB ( Švýcarsko)
LEO Express nabízí linku Ostrava-Praha vlak z vlakového nádraží Ostrava hl. n. (2.4 km z centra města) a slouží vlakové stanici Praha-Libeň při příjezdu (6 km z centra)
Deutsche Bahn provozuje linku z Praha na Curych odjíždějící vlakem CityNightLine Canopus Prague hlavní nádraží se dostanete na vlakové nádraží Zurich HB ( Švýcarsko)
Autobusové společnosti
FlixBus poskytuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Ostrava hl.n. na Ostrava a to UAN Florenc Praha (Prague) ( Česká Republika) a mezi městem Praha (autobusová zastávka UAN Florenc Praha (Prague) na 1.5 km od centra) a města Curych tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Zurich Nachází se asi 1.3 km od centra.
LEO Express je operátor, který vám umožní cestovat po lince od autobusového nádraží Ostrava-Svinov na Ostrava a to Vienna (central station) (Vídeň Rakousko)
Eurolines CH Bus Company rotuje mezi městem Praha (autobusová zastávka UAN Florenc Praha (Prague) na 1.5 km od centra) a města Curych tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Zurich Nachází se asi 1.9 km od centra.
Letecké společnosti
Czech Airlines letí z letiště Mosnov OSR se nachází v 20 km centru města Ostrava na Praha (příjezd na letiště Prague Ruzyne PRG) a z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Curych (sloužící letišti Zurich ZRH)
Austrian Airlines zajišťuje rotaci z letiště Vienna-Schwechat International VIE se nachází v 18 km centru města Vídeň na Curych (příjezd na letiště Zurich ZRH)
Niki Airlines provozuje let z letiště Vienna-Schwechat International Nachází se na severovýchodě města Vídeň, Rakousko) Curych (sloužící letišti Zurich ZRH)
Korean Air Lines poskytuje letecké spojení z letiště Vienna-Schwechat International VIE se nachází v 18 km centru města Vídeň na Curych (příjezd na letiště Zurich ZRH)
Swiss International Airlines udělá let z letiště Vienna-Schwechat International Nachází se na severovýchodě města Vídeň, Rakousko) Curych (sloužící letišti Zurich ZRH)
Job Air zajišťuje rotaci z letiště Mosnov OSR se nachází v 20 km centru města Ostrava na Praha (příjezd na letiště Prague Ruzyne PRG)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)