Doporučená trasa
Ostrava
Přímá cesta lety, autobus, vlak do Curych
Curych
Viz ceny
Alternativní trasy
Ostrava
Cesta vlak, autobus, spolujízda do Vídeň
Vídeň
Cesta lety, vlak, autobus, spolujízda do Curych
Curych
Viz ceny
Ostrava
Cesta vlak, spolujízda, autobus do Praha
Praha
Cesta autobus, vlak, lety, spolujízda do Curych
Curych
Viz ceny

Jak se dostat z Ostrava do Curych?

Plánujete cestu z Curych do Ostrava a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Ostrava do Curych, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Ostrava a Curych, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Deutsche Bahn, LEO Express, Russian Railways, Eurolines CH nebo FlixBus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Ostrava a Curych, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Ostrava Curych.

Pro cestu z Ostrava do Curych máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Ostrava Curych

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Ostrava do Curych a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Ostrava Curych

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Ostrava Curych je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Ostrava Curych

Z Ostrava do Curych létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Curych v rekordním čase.

Spolujízda Ostrava Curych

Spolujízda mezi Ostrava a Curych je ideální, pokud chcete cestovat do Curych v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Ostrava nebo Curych.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Ostrava do Curych, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Ostrava Curych

Město odjezdu
Ostrava
Česká Republika
Cílové město
Curych
Švýcarsko
Vzdálenost
766 km
Přímé spojení
Žádné přímé spojení žádným dopravním prostředkem
Vyhledávání jízdenek Ostrava Curych
Hledání ubytování v Curych
Naplánujte si cestu z Ostrava do Curych jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Ostrava do Curych jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Ostrava a Curych, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Deutsche Bahn, LEO Express, Russian Railways, Eurolines CH nebo FlixBus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Ostrava a Curych s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Ostrava a Curych

Výhody a nevýhody cestování autobusem z Ostrava do Curych?
Ceny Autobusové jízdenky z Ostrava do Curych jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Curych (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Palubní služby Moderní autobusy mezi Ostrava a Curych jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Doba jízdy Autobusy z Ostrava do Curych překonávají vzdálenost 766 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Curych.
Komfort Autobusy mezi Ostrava a Curych mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Ostrava do Curych?
Rychlost Vlaky z Ostrava do Curych jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Komfort Vlaky mezi Ostrava a Curych obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Flexibilita Časy vlaků Ostrava Curych mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Náklady Jízdenky na vlak Ostrava-Curych mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody letů z Ostrava do Curych?
Výběr leteckých společností Z Ostrava do Curych létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Rychlost Let mezi Ostrava a Curych je nejrychlejší způsob, jak urazit 766 km mezi Ostrava a Curych.
Ceny Letenky z Ostrava do Curych mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Ostrava Curych mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Ostrava do Curych?
Úsporné Spolujízda z Ostrava do Curych je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Flexibilní Spolujízda z Ostrava do Curych je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Ostrava do Curych může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.

Odkud začít v Ostrava? Kam přijedu v Curych?

Odjezdová autobusová nádraží v Ostrava

Ostrava hl.n. LEO
Mapa
Ostrava hl.n.
Mapa
Ostrava-Svinov
Mapa

Odjezdová nádraží v Ostrava

Ostrava Svinov
Mapa
Ostrava hl. n.
Mapa
Ostrava hlavní nádraží
Mapa

Letiště odletu v Ostrava

Mosnov
Mapa

Curych příjezdová autobusová nádraží

Zurich
Mapa
Zurich
Mapa

Příjezdová nádraží v Curych

Zurich HB
Mapa

Letiště příjezdu do Curych

Zurich
Mapa
Vyhledávání jízdenek Ostrava Curych
Hledání ubytování v Curych

Autobus Ostrava Curych

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Ostrava - Curych se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Ostrava do Curych na Vivanoda.

Většina autobusů mezi Ostrava a Curych je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Do autobusu Ostrava-Curych si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Autobusy mezi Ostrava a Curych obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Autobusové společnosti Ostrava Curych

Eurolines CH
Eurolines CH
FlixBus
FlixBus
LEO Express
LEO Express
Vyhledávání autobusových jízdenek Ostrava Curych

Vlaky Ostrava Curych

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Ostrava do Curych zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Vlakové jízdenky z Ostrava do Curych lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Ostrava a Curych, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Ostrava do Curych alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Vlakové společnosti z Ostrava do Curych

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
LEO Express
LEO Express
Russian Railways
Russian Railways
ÖBB
ÖBB
MÁV
MÁV
Vyhledávání vlakových jízdenek Ostrava Curych

Lety Ostrava Curych

Letecké společnosti Ostrava Curych

Czech Airlines
Czech Airlines
Swiss International Airlines
Swiss International Airlines
Job Air
Job Air
Austrian Airlines
Austrian Airlines
Korean Air Lines
Korean Air Lines
Niki Airlines
Niki Airlines
Vyhledávání letů Ostrava Curych

Spolujízda Ostrava Curych

Řidiči spolujízdy mají často omezení pro velká zavazadla kvůli omezenému prostoru ve vozidle. Doporučujeme proto, abyste před cestou do Ostrava Curych kontaktovali řidiče a tyto záležitosti s ním projednali.

Průměrné náklady na spolujízdu z Ostrava do Curych závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Ostrava do Curych, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Ostrava a Curych. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Je možné rezervovat spolujízdu na poslední chvíli, ale záleží na dostupnosti řidičů a poptávce po cestě. Doporučujeme rezervovat si spolujízdu předem, abyste si cestu zaručili.

Platforma pro spolujízdu Ostrava Curych

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Ostrava Curych
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu