Cestujte z Ostrava na Lausanne

Uspořádejte si výlet Ostrava na Lausanne v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Ostrava na Lausanne v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Ostrava
Praha
Lausanne
/
/
/
/
  • Získejte sazby
2
Ostrava
Vídeň
Lausanne
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Ostrava Lausanne

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost938 km
Přímá linkaNe

Jak cestovat z Ostrava na Lausanne ?

Vybrali jste si Lausanne jako cíl pro vaši příští dovolenou nebo víkend, ale nevíte, jak se tam dostat Ostrava a jak najít to nejlepší Ostrava na Lausanne přepravní nabídky? Procházení několika webových stránek za účelem získání jednoduchých informací a rezervace vaší cesty je vždy velmi únavné.

U Vivanody, jedinečného plánovače cest, který porovnává a kombinuje lety, vlaky, spolujízda a autobusy jít do Lausanne z Ostrava, ušetříte čas a peníze! Stačí zadat datum odjezdu Lausanne pak ať vás Vivanoda hledá. Nakonec výsledky upřesněte pomocí filtrů a možností třídění.

Budete používat hlavně vlaky, spolujízda, lety a autobusy Eurolines CH, LEO Express, Blablacar, Russian Railways, ÖBB, FlixBus, Czech Airlines nebo Job Air dosáhnout Lausanne,

Všechny druhy dopravy Ostrava Lausanne

Na výlet Ostrava (Česká Republika) na Lausanne (Švýcarsko) ve vzdálenosti 938 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Ostrava-Lausanne bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Ostrava-Praha a Praha-Lausanne,
Nalodíte se na autobus FlixBus Ostrava, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague) (1.5 km z Praha, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Ostrava hl.n. (na 2.1 km od Ostrava) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Praha,Ja%(dist_unit)sile dorazil Praha, vezměte další autobus Eurolines CH, který vás zavede na autobusové nádraží Lausanne ( Švýcarsko).
Není možné jít přímo z Ostrava na Lausannebez změny. Můžete si vzít vlakOstrava-Praha a použití autobus do cíle.
Vlaky LEO Express to Praha opustit vlakové nádraží Ostrava hl. n. na Ostrava, Příjezd naPraha bude na stanici Praha-Libeň Nachází se cca 6 km min.
Blablacar je hlavní platformou spolujízdy v Evropě, kde jezdí řidiči Ostrava-Praha může vás vzít jako cestujícího a budete kombinovat s cestou do autobus pokrýt celou cestu.
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Lausanne od Ostrava, Můžete si vzít letOstrava-Praha pak udělej zbytek cesty autobus,
Výjezd Ostrava a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Mosnov OSR 20 km, pro odbavení zavazadel na let Praha (letiště Prague Ruzyne, Kód IATA: PRG) provozovaný společností Job Air nebo Czech Airlines.

Které dopravní společnosti mají jít Ostrava na Lausanne?

Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů LEO Express zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Ostrava-Svinov na Ostrava a to Vienna (central station) (Vídeň Rakousko)
Eurolines CH je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Praha (autobusová zastávka UAN Florenc Praha (Prague) na 1.5 km od centra) a města Lausanne tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Lausanne Route des Plaines-du-Loup Nachází se asi 2 km od centra.
FlixBus Bus Company rotuje od autobusového nádraží Ostrava hl.n. na Ostrava a to UAN Florenc Praha (Prague) ( Česká Republika)
Letecké společnosti
Job Air udělá let z letiště Mosnov OSR se nachází v 20 km centru města Ostrava na Praha (příjezd na letiště Prague Ruzyne PRG)
Czech Airlines zajišťuje rotaci z letiště Mosnov Nachází se na severovýchodě města Ostrava, Česká Republika) Praha (sloužící letišti Prague Ruzyne PRG)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Ostrava-Praha (279 km)
Železniční společnosti
LEO Express nabízí linku Ostrava-Praha vlak z vlakového nádraží Ostrava hl. n. (2.4 km z centra města) a slouží vlakové stanici Praha-Libeň při příjezdu (6 km z centra)
Russian Railways provozuje linku z Ostrava na Vídeň odjíždějící vlakem Ostrava hlavní nádraží se dostanete na vlakové nádraží Wien Westbahnhof (Vídeň Rakousko)
ÖBB spojuje kolejnice Ostrava-Vídeň Chopin Night Train vlak z vlakového nádraží Ostrava hlavní nádraží (2 km z centra města) a slouží vlakové stanici Wien Westbahnhof při příjezdu (2.8 km z centra)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)