Cestujte z Ostrava na Lugano

Uspořádejte si výlet Ostrava na Lugano v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Ostrava na Lugano v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Ostrava
Lugano
  • Získejte sazby
2
Ostrava
Vídeň
Lugano
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Ostrava Lugano

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost814 km
Přímá linkaNe

Jak je možné jít Ostrava na Lugano ?

Plánujete výlet Ostrava na Lugano a stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlepší a nejlevnější způsob dopravy, mezi nimiž cestujete Ostrava Lugano? Obecně můžete procházet několik webových stránek a trávit hodiny, aniž byste si byli jisti, že byla zvážena všechna dopravní řešení.

U Vivanody, jedinečného plánovače cest, který porovnává a kombinuje lety, vlaky, spolujízda a autobusy jít do Lugano z Ostrava, ušetříte čas a peníze! Jednoduše zadejte své datum cesty do Lugano a Vivanoda dělá zbytek. Upřesněte, filtrujte, řaďte podle svých preferencí cestování a poté vyberte Ostrava - Lugano nabídka, která vám nejlépe vyhovuje.

Budete používat hlavně vlaky, spolujízda, lety a autobusy Minoan Air, Russian Railways, Blablacar, ÖBB, LEO Express, FlixBus nebo Job Air dosáhnout Lugano,

Všechny druhy dopravy Ostrava Lugano

Na výlet Ostrava (Česká Republika) na Lugano (Švýcarsko) ve vzdálenosti 814 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Lugano od Ostrava ale je možné provést tuto cestu pouze letadlem s lety Ostrava-Vídeň a Vídeň-Lugano
Výjezd Ostrava a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Mosnov OSR 20 km, pro odbavení zavazadel na let Vídeň (letiště Vienna-Schwechat International, Kód IATA: VIE) provozovaný společností Job Air.Z Vídeň, vezměte si další letadlo se Minoan Air, které vás dopraví Lugano (Lugano, Švýcarsko).
Není možné jít přímo z Ostrava na Luganobez změny. Můžete si vzít vlakOstrava-Vídeň a použití letadlo do cíle.
Vlaky Chopin Night Train ÖBB nebo Russian Railways to Vídeň opustit vlakové nádraží Ostrava hlavní nádraží na Ostrava, Příjezd naVídeň bude na stanici Wien Westbahnhof Nachází se cca 2.8 km min.
I když není možné provést výlet Ostrava Lugano pouze autobusem, existují jiné dopravní prostředky (letadlo], které dokončí cestu Ostrava-Vídeň,
Nalodíte se na autobus LEO Express nebo FlixBus Ostrava, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Vienna (central station) (2.7 km z Vídeň, Rakousko). Jděte prosím na autobusové nádraží Ostrava-Svinov (na 5.5 km od Ostrava) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Vídeň,
Blablacar je hlavní platformou spolujízdy v Evropě, kde jezdí řidiči Ostrava-Vídeň může vás vzít jako cestujícího a budete kombinovat s cestou do letadlo pokrýt celou cestu.

Které dopravní společnosti mají jít Ostrava na Lugano?

Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů LEO Express zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Ostrava-Svinov na Ostrava a to Vienna (central station) (Vídeň Rakousko)
FlixBus je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Ostrava (autobusová zastávka Ostrava-Svinov na 5.5 km od centra) a města Vídeň tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Vienna Stadion Center Nachází se asi 3.7 km od centra.
Letecké společnosti
Minoan Air udělá let z letiště Vienna-Schwechat International VIE se nachází v 18 km centru města Vídeň na Lugano (příjezd na letiště Lugano LUG)
Job Air zajišťuje rotaci z letiště Mosnov Nachází se na severovýchodě města Ostrava, Česká Republika) Vídeň (sloužící letišti Vienna-Schwechat International VIE)
Železniční společnosti
ÖBB nabízí linku Ostrava-Vídeň Chopin Night Train vlak z vlakového nádraží Ostrava hlavní nádraží (2 km z centra města) a slouží vlakové stanici Wien Westbahnhof při příjezdu (2.8 km z centra)
Russian Railways provozuje linku z Ostrava na Vídeň odjíždějící vlakem Ostrava hlavní nádraží se dostanete na vlakové nádraží Wien Westbahnhof (Vídeň Rakousko)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Ostrava-Vídeň (229 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)