Cestujte z Ostrava na Vídeň

Uspořádejte si výlet Ostrava na Vídeň (Rakousko) v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Ostrava na Vídeň v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Ostrava
Vídeň
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Ostrava Vídeň

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost228 km
Přímá linkaAno

Jak cestovat z Ostrava na Vídeň ?

Vybrali jste si Vídeň jako cíl pro vaši příští dovolenou nebo víkend, ale nevíte, jak se tam dostat Ostrava a jak najít to nejlepší Ostrava na Vídeň přepravní nabídky? Obvykle to není snadný úkol a budete muset procházet více webů, abyste mohli porovnat všechny nabídky.

Díky vašemu multimodálnímu vyhledávači Vivanoda najdete na stejném webu všechny tarify autobusy, spolujízda, vlaky a lety dostat se Vídeň, Stačí zadat data cesty do Vídeň pak Vivanoda udělá zbytek. Chcete-li vyhledávání upřesnit podle svých preferencí, použijte dostupné filtry a možnosti řazení.

Chcete-li dosáhnout cíle z Ostrava, budete cestovat s FlixBus, LEO Express, Russian Railways, Blablacar, Hellö, Job Air, ÖBB nebo LEO Express do autobusy, spolujízda, vlaky nebo lety,

Které dopravní společnosti mají jít Ostrava na Vídeň?

Železniční společnosti
ÖBB nabízí linku Ostrava-Vídeň Chopin Night Train vlak z vlakového nádraží Ostrava hlavní nádraží (2 km z centra města) a slouží vlakové stanici Wien Westbahnhof při příjezdu (2.8 km z centra)
LEO Express provozuje linku z Ostrava na Přerov odjíždějící vlakem Ostrava hl. n. se dostanete na vlakové nádraží Prerov ( Česká Republika)
Russian Railways spojuje kolejnice Ostrava-Vídeň vlak z vlakového nádraží Ostrava hlavní nádraží (2 km z centra města) a slouží vlakové stanici Wien Westbahnhof při příjezdu (2.8 km z centra)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Ostrava-Svinov na Ostrava a to Vienna Stadion Center (Vídeň Rakousko)
Hellö je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Brno (autobusová zastávka Brno na 2 km od centra) a města Vídeň tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží (VIB) Vienna International Busterminal Nachází se asi 0.1 km od centra.
LEO Express Bus Company rotuje od autobusového nádraží Ostrava-Svinov na Ostrava a to Vienna (central station) (Vídeň Rakousko)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Ostrava-Vídeň (229 km)
Letecké společnosti
Job Air udělá let z letiště Mosnov OSR se nachází v 20 km centru města Ostrava na Vídeň (příjezd na letiště Vienna-Schwechat International VIE)

Všechny druhy dopravy Ostrava Vídeň

Na výlet Ostrava (Česká Republika) na Vídeň (Vídeň, Rakousko) ve vzdálenosti 228 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Ostrava-Vídeň často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus FlixBus nebo LEO Express Ostrava, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Vienna (central station) (2.7 km z Vídeň, Rakousko). Jděte prosím na autobusové nádraží Ostrava-Svinov (na 5.5 km od Ostrava) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Vídeň,
Vlak Ostrava Vídeň je přímý.
Vlaky Chopin Night Train ÖBB nebo Russian Railways to Vídeň opustit vlakové nádraží Ostrava hlavní nádraží na Ostrava, Příjezd naVídeň bude na stanici Wien Westbahnhof Nachází se cca 2.8 km min.
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Ostrava-Vídeň,
Přímý let Ostrava > Vídeň bude nejrychlejší cesta k cíli.
Výjezd Ostrava a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Mosnov OSR 20 km, pro odbavení zavazadel na let Vídeň (letiště Vienna-Schwechat International, Kód IATA: VIE) provozovaný společností Job Air.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)