Cestujte z Ostrava na Ženeva

Uspořádejte si výlet Ostrava na Ženeva v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

3 možností jít od Ostrava na Ženeva v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Ostrava
Ženeva
  • Získejte sazby
2
Ostrava
Vídeň
Ženeva
/
/
/
/
  • Získejte sazby
3
Ostrava
Praha
Ženeva
/
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Ostrava Ženeva

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost988 km
Přímá linkaNe

Jak je možné jít Ostrava na Ženeva ?

Stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlevnější dopravní nabídky, ze kterých můžete cestovat Ostrava na Ženeva? Obvykle to není snadný úkol a budete muset procházet více webů, abyste mohli porovnat všechny nabídky.

Naštěstí Vivanoda je multimodální plánovač cest, který agreguje ceny autobusy, lety, spolujízda a vlaky v jediném hledání. Vyplňte datum cesty do Ženeva a Vivanoda zobrazí všechny nabídky dopravy. Nakonec výsledky upřesněte pomocí filtrů a možností třídění.

Budete používat hlavně vlaky, spolujízda, lety a autobusy Russian Railways, Eurolines CH, Austrian Airlines, Easyjet, LEO Express, FlixBus, Blablacar nebo LEO Express dosáhnout Ženeva,

Které dopravní společnosti mají jít Ostrava na Ženeva?

Železniční společnosti
Russian Railways nabízí linku Ostrava-Vídeň vlak z vlakového nádraží Ostrava hlavní nádraží (2 km z centra města) a slouží vlakové stanici Wien Westbahnhof při příjezdu (2.8 km z centra)
LEO Express provozuje linku z Ostrava na Praha odjíždějící vlakem Ostrava hl. n. se dostanete na vlakové nádraží Praha-Libeň ( Česká Republika)
ÖBB spojuje kolejnice Ostrava-Vídeň Chopin Night Train vlak z vlakového nádraží Ostrava hlavní nádraží (2 km z centra města) a slouží vlakové stanici Wien Westbahnhof při příjezdu (2.8 km z centra)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů Eurolines CH zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží UAN Florenc Praha (Prague) na Praha a to Geneva ( Švýcarsko)
LEO Express je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Ostrava (autobusová zastávka Ostrava-Svinov na 5.5 km od centra) a města Vídeň tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Vienna (central station) Nachází se asi 2.7 km od centra.
FlixBus Bus Company rotuje od autobusového nádraží Ostrava hl.n. na Ostrava a to UAN Florenc Praha (Prague) ( Česká Republika)
Letecké společnosti
Job Air udělá let z letiště Mosnov OSR se nachází v 20 km centru města Ostrava na Vídeň (příjezd na letiště Vienna-Schwechat International VIE)
Austrian Airlines zajišťuje rotaci z letiště Vienna-Schwechat International Nachází se na severovýchodě města Vídeň, Rakousko) Ženeva (sloužící letišti Geneva-Cointrin International GVA)
Easyjet provozuje let z letiště Vienna-Schwechat International VIE se nachází v 18 km centru města Vídeň na Ženeva (příjezd na letiště Geneva-Cointrin International GVA)
Czech Airlines poskytuje letecké spojení z letiště Mosnov Nachází se na severovýchodě města Ostrava, Česká Republika) Praha (sloužící letišti Prague Ruzyne PRG)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Ostrava-Praha (279 km)

Všechny druhy dopravy Ostrava Ženeva

Na výlet Ostrava (Česká Republika) na Ženeva (Švýcarsko) ve vzdálenosti 988 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Ženeva od Ostrava ale je možné provést tuto cestu pouze letadlem s lety Ostrava-Vídeň a Vídeň-Ženeva
Výjezd Ostrava a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Mosnov OSR 20 km, pro odbavení zavazadel na let Vídeň (letiště Vienna-Schwechat International, Kód IATA: VIE) provozovaný společností Job Air.Z Vídeň, vezměte si další letadlo se Austrian Airlines nebo Easyjet, které vás dopraví Geneva-Cointrin International (Ženeva, Švýcarsko).
Není možné jít přímo z Ostrava na Ženevabez změny. Můžete si vzít vlakOstrava-Praha a použití autobus do cíle.
Vlaky LEO Express to Praha opustit vlakové nádraží Ostrava hl. n. na Ostrava, Příjezd naPraha bude na stanici Praha-Libeň Nachází se cca 6 km min.
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Ostrava-Ženeva bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Ostrava-Praha a Praha-Ženeva,
Nalodíte se na autobus FlixBus Ostrava, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague) (1.5 km z Praha, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Ostrava hl.n. (na 2.1 km od Ostrava) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Praha,Ja%(dist_unit)sile dorazil Praha, vezměte další autobus Eurolines CH, který vás zavede na autobusové nádraží Ženeva ( Švýcarsko).
Blablacar je hlavní platformou spolujízdy v Evropě, kde jezdí řidiči Ostrava-Praha může vás vzít jako cestujícího a budete kombinovat s cestou do autobus pokrýt celou cestu.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)