Cestujte z Paříž na Brusel

Uspořádejte si výlet Paříž na Brusel v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Paříž na Brusel v letadlo, vlak, auto, autobus

 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Paříž
Brusel
/
/
/
 • Získejte sazby

Cestovat Paříž Brusel

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost264 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Paříž na Brusel?

Nabízíme 1 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Paříž Brusel, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
 • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
 • Získejte ceny, časy a trvání cesty Paříž Bruselkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
 • Vyhledejte města Paříž a Brusel na mapě i na trase Paříž Brusel a různé body korespondence (Stanice Bruxelles-Central, Stanice Bruxelles-Chapelle, Stanice Bruxelles-Congres, Stanice Bruxelles-Midi, Stanice Bruxelles-Nord, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
 • Najděte si hotel v Brusel

Které dopravní společnosti mají jít Paříž na Brusel?

Železniční společnosti
SNCF nabízí linku Paříž-Brusel TGV vlak z vlakového nádraží Aérop-C-de-Gaulle-2-TGV (23 km z centra města) a slouží vlakové stanici Bruxelles-Midi při příjezdu (1.6 km z centra)
Thalys provozuje linku z Paříž na Brusel odjíždějící vlakem Thalys Paris-Nord se dostanete na vlakové nádraží Bruxelles-Aéroport ( Belgie)
SNCB spojuje kolejnice Antverpy-Brusel 25 vlak z vlakového nádraží Antwerp Central (1.6 km z centra města) a slouží vlakové stanici Bruxelles-Central při příjezdu (0.2 km z centra)
Nederlandse Spoorwegen NS nabízí linku z Antverpy na Brusel odjíždějící vlakem Intercity (NS Hispeed) 1200 Antwerp Central se dostanete na vlakové nádraží Bruxelles-Central ( Belgie)
TGV Lyria provozuje linku Paříž-Lille TGV Lyria vlak z vlakového nádraží Aérop-C-de-Gaulle-2-TGV (23 km z centra města) a slouží vlakové stanici Lille Europe při příjezdu (0.9 km z centra)
Eurostar vyrábí železniční spoje z Paříž na Lille odjíždějící vlakem Eurostar Paris-Nord se dostanete na vlakové nádraží Lille Europe (Nord-Pas de Calais Francie) a Lille-Brusel Eurostar vlak z vlakového nádraží Lille Europe (0.9 km z centra města) a slouží vlakové stanici Bruxelles-Midi při příjezdu (1.6 km z centra)
Izy nabízí linku z Paříž na Brusel odjíždějící vlakem Gare-du-Nord se dostanete na vlakové nádraží Bruxelles-Midi ( Belgie)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů ALSA zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Paris-Bercy na Paříž a to Bruxelles-Nord ( Belgie)
OUIBUS je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Paříž (autobusová zastávka Paris-Bercy na 2.9 km od centra) a města Brusel tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Bruxelles-Midi Nachází se asi 2 km od centra.
Eurolines Bus Company rotuje od autobusového nádraží Paris Galliéni na Paříž a to Bruxelles-Nord ( Belgie)
Síť FlixBus zahrnuje sběrnicovou linku mezi městem Paříž (autobusová zastávka Paris Quai de Bercy na 3 km od centra) a města Brusel tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Bruxelles-Nord Nachází se asi 1.7 km od centra.
Provozovatel autobusů Isilines zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Paris Galliéni na Paříž a to Lille Europe (Nord-Pas de Calais Francie)
Letecké společnosti
Brussels Airlines udělá let z letiště Paris Charles De Gaulle CDG se nachází v 23 km centru města Paříž na Brusel (příjezd na letiště Brussels-Zaventem International BRU)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Paříž-Brusel (265 km)

Všechny druhy dopravy Paříž Brusel

Přečtěte si více informací o každém dopravním prostředku:

Levné lety z Paříž na Brusel

Levné letenky do Brusel někdy není tak snadné se dostat, ale rádi bychom vám připomněli několik tipů:

 • Nečekejte den před cestou na rezervaci Paříž Brusel let, protože ceny by měly být velmi vysoké. Většinou se jedná o pravidlo číslo jedna pro řízení výnosu: nejlevnější cena je k dispozici dlouho před odjezdem (to se zaměřuje na zákazníky, kteří jsou zvyklí na včasnou rezervaci).
 • Přes delší dobu cestování, Paříž-Brusel trasa by měla být levnější s připojenými lety.

Odletové letiště v Paříž

 • CDG Paris Charles De Gaulle

Příletové letiště v Brusel

 • BRU Brussels-Zaventem International

Z kterých leteckých společností létá Paříž na Brusel ?

Tento let je naplánován pouze jednou leteckou společností: Brussels Airlines.
Brussels Airlines Paříž Brusel

Carpool od Paříž na Brusel

V posledních letech se praxe carsharingu značně rozšířila, takže možná budete mít šanci najít Paříž-Brusel jízda. To pomáhá snížit cestovní náklady pro řidiče i spolujezdce a také snižuje dopad na životní prostředí.

Než si knihu zarezervujete Paříž-Brusel jízda, máte možnost se spojit s řidičem a nastavit všechny podrobnosti a podmínky cesty. Chcete-li se vyhnout jakýmkoli peněžním chatům s řidiči, platíte jízdu online.

vlak Paříž na Brusel

Vysokorychlostní vlak Paříž Brusel

Tyto vlaky jezdí rychlostí mezi 200 km / h až 350 km / h a jsou tím nejrychlejším řešením Paříž na Brusel vlakem.

Meziměstský vlak Paříž Brusel

Meziměstské vlaky obsluhují nejdůležitější města podél Paříž-Brusel trasa se zlepšeným trváním cesty ve srovnání s regionálními vlaky.

Paříž Brusel vlakové společnosti

Mezi 3 dopravci provozují železniční dopravu Paříž a Brusel: SNCF, Thalys a Izy.
SNCF Paříž BruselThalys Paříž BruselIzy Paříž Brusel

Existuje přímý vlak určený pro Brusel z Paříž?

Ano, je možné odejít Paříž na Brusel vlakem bez provedení jakýchkoli změn. Jízdní řád se může v průběhu týdne lišit a přímé vlaky mohou jezdit pouze v určité dny. Chcete-li zkontrolovat ceny a dostupnost, spusťte hledání a Paříž-Brusel vlaková jízdenka na Vivanodě.

Odjezd vlakových stanic v roce 2007 Paříž

 • Paris-Nord
 • Aérop-C-de-Gaulle-2-TGV
 • Gare-du-Nord

Železniční stanice v Brusel

 • Bruxelles-Midi
 • Bruxelles-Central
 • Bruxelles-Aéroport

Paříž na Brusel autobus

Hledáte autobus z Paříž na Brusel? Na této trase je skutečně přímá autobusová linka.

Stále můžete mít pochybnosti Brusel autobusem. Chcete-li povzbudit, abyste se autobusem Brusel, zde jsou některé argumenty, které vás přesvědčí.

 • Ve většině trenérů je cestujícím k dispozici připojení Wi-Fi, což je pro a 264 km výlet.
 • Jste řízeni Brusel profesionálními a zkušenými řidiči, které vzbuzují důvěru a bezpečnost!
 • Během výletu Paříž Brusel, nemusíte se starat o autonomii svého smartphonu nebo počítače: elektrické zásuvky v sedadle (a porty USB) vám zabrání v selhání baterie.

Autobusové zastávky v Paříž

Budete se muset dostavit Paříž zastávka mezi 15 minutami a 30 minutami, v závislosti na autobusové společnosti, před časem odletu uvedeným na lístku. Název cíle “Brusel'je vždy uvedeno na přední straně autobusu. Nakonec si nechte zkontrolovat jízdenku u řidiče TRENITALIE a nastoupit na palubu poté, co máte v zavazadlovém prostoru zavazadla.

 • Paris Bercy (centre ville)
 • Paris-Bercy
 • Paris Galliéni
 • Paris Quai de Bercy

Příjezd autobusových nádraží v Brusel

Jakmile autobus dorazí Brusel, zkontrolujte a sbírejte své věci, abyste na nic nezapomněli.

 • Rue du Cardinal Mercier
 • Bruxelles-Nord
 • Bruxelles-Midi

Autobusové společnosti na internetu Paříž Brusel výlet

Města autobusů obsluhuje několik autobusových společností Paříž a Brusel s přímou autobusovou linkou: ALSA, OUIBUS, FlixBus a Eurolines.

ALSA Paříž BruselOUIBUS Paříž BruselFlixBus Paříž BruselEurolines Paříž Brusel

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)