Cestujte z Parma na Lausanne

Uspořádejte si výlet Parma na Lausanne v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Parma na Lausanne v vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Parma
Lausanne
/
  • Získejte sazby
2
Parma
Ženeva
Lausanne
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Parma Lausanne

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost345 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Parma na Lausanne ?

Stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlevnější dopravní nabídky, ze kterých můžete cestovat Parma na Lausanne? Procházení několika webových stránek za účelem získání jednoduchých informací a rezervace vaší cesty je vždy velmi únavné.

Díky vašemu multimodálnímu vyhledávači Vivanoda najdete na stejném webu všechny tarify autobusy, spolujízda a vlaky dostat se Lausanne, Jednoduše zadejte své datum cesty do Lausanne a Vivanoda dělá zbytek. Možnosti třídění a filtry jsou k dispozici pro upřesnění vyhledávání.

Budete používat hlavně vlaky, spolujízda a autobusy Eurolines CH, Blablacar, SBB CFF FFS, TGV Lyria nebo FlixBus dosáhnout Lausanne,

Všechny druhy dopravy Parma Lausanne

Pokud máte nějaké preference pro určitý druh dopravy, získejte více informací o těchto sekcích:

Carpool od Parma na Lausanne

Spolujízda je nedávný způsob cestování sdílením vaší cesty Parma-Lausanne s ostatními cestujícími hledajícími stejnou trasu. Místo toho, aby řídil auto sám Parma na Lausanne, umožňuje řidičům sdílet cestovní náklady s ostatními cestujícími.

Spolujízda se liší od ostatních dopravních prostředků z důvodu nedefinovaného jízdního řádu. Takže určitě máte lepší šanci získat Parma-Lausanne projížďky hledáním tři dny předem než jeden měsíc. Toto je spíš řešení na poslední chvíli Lausanne,

Parma na Lausanne autobus

Tato trasa autokaru je provozována beze změny Parma na Lausanne

Možná se divíte, zda stojí za to cestovat autobusem mezi Parma a Lausanne a jaké mohou být výhody tohoto druhu dopravy. Zde je několik důvodů, které vás mohou povzbudit, abyste se autobusem vydali Lausanne,

  • Pokud je délka cesty Parma a Lausanne autobusem se může zdát trochu dlouhý, noční autobusy Parma Lausanne jsou řešením pro ztrátu času a dosažení Lausanne brzy ráno.
  • Velmi nízké ceny! NaParma Lausanne linka, přepravné jízdné jsou často nepřekonatelné ve srovnání s jinými druhy dopravy: spolujízda nebo vlak.
  • Budete cestovat z Parma na Lausannena moderní a pohodlný autobus. Sklápěcí sedadla se zlepšeným prostorem pro nohy a toaletami poskytují pohodlí, které potřebujete k tomu, abyste si mohli užívat svůj čas na palubě.

Které společnosti zajišťující koučování cestují mezi Parma a Lausanne?

Eurolines CH je jedinou autobusovou společností poskytující přímé autobusové linky Parma Lausanne,

Eurolines CH Parma Lausanne

Odlet autobusové stanice v Parma

Nezapomeňte dorazit na autobusové nádraží Parma nejméně 15 minut nebo dokonce 30 minut před zveřejněným časem odletu. Abyste se ujistili o cíli autobusu, podívejte se na přední stranu, “Lausanne„je třeba zmínit. Pak stačí pouze ověřit platnost jízdenky u řidiče TRENITALIE, uložit zavazadla do kufru a najít si místo.

  • Parma

Autobusové zastávky při příjezdu v Lausanne

Až dorazíte Lausanne, nezapomeňte na nic na svém sedadle ani v nákladovém prostoru.

  • Lausanne Route des Plaines-du-Loup

vlak Parma na Lausanne

Je Parma připojen k Lausanne s přímým vlakem?

Ne, bohužel žádná vlaková trať z ní nedovoluje Parma na Lausanne bez provedení jakýchkoli změn.

Parma Lausanne železniční společnosti

Jedná se o 2 železničních společností, které můžete vzít během cesty do Lausanne: SBB CFF FFS a TGV Lyria.
SBB CFF FFS Parma LausanneTGV Lyria Parma Lausanne

Příjezd vlakových stanic v Lausanne

  • Lausanne

Které dopravní společnosti mají jít Parma na Lausanne?

Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů Eurolines CH zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Parma na Parma a to Lausanne Route des Plaines-du-Loup ( Švýcarsko)
FlixBus je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Ženeva (autobusová zastávka Geneva na 0.7 km od centra) a města Lausanne tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Lausanne Route des Plaines-du-Loup Nachází se asi 2 km od centra.
Železniční společnosti
SBB CFF FFS nabízí linku Ženeva-Lausanne InterCity (IC) vlak z vlakového nádraží Genève-Aéroport (3.9 km z centra města) a slouží vlakové stanici Lausanne při příjezdu (0.4 km z centra)
TGV Lyria provozuje linku z Ženeva na Lausanne odjíždějící vlakem TGV Lyria Genève Gare de Cornavin se dostanete na vlakové nádraží Lausanne ( Švýcarsko)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Parma-Lausanne (345 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)