Cestujte z Paros na Atény

Uspořádejte si výlet Paros na Atény v trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

4 možností jít od Paros na Atény v letadlo, trajekt

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Paros
Atény
/
  • Získejte sazby
2
Paros
Kythnos
Atény
  • Získejte sazby
3
Paros
Tinos
Atény
  • Získejte sazby
4
Paros
Naxos
Atény
  • Získejte sazby

Cestovat Paros Atény

Způsoby dopravyletadlo, trajekt
vzdálenost161 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Paros na Atény ?

Plánujete výlet Paros na Atény a stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlepší a nejlevnější způsob dopravy, mezi nimiž cestujete Paros Atény? Procházení několika webových stránek za účelem získání jednoduchých informací a rezervace vaší cesty je vždy velmi únavné.

Naštěstí Vivanoda je multimodální plánovač cest, který agreguje ceny lety a trajekt v jediném hledání. Vyplňte datum cesty do Atény a Vivanoda zobrazí všechny nabídky dopravy. Nakonec výsledky upřesněte pomocí filtrů a možností třídění.

Budete používat hlavně trajekt a lety Sea Jets, Hellenic Seaways, Aegean Speed Lines, ANEK Lines, Blue Star Ferries, Zante Ferries nebo Olympic Air dosáhnout Atény,

Které dopravní společnosti mají jít Paros na Atény?

Letecké společnosti
Olympic Air udělá let z letiště Paros PAS se nachází v 8.5 km centru města Paros na Atény (příjezd na letiště Eleftherios Venizelos International ATH)
Námořní společnosti
Lodě Aegean Speed Lines poskytují námořní spojení mezi přístavem Paros a to Atény (Athens Piraeus E1 na 9.1 km z města)
Sea Jets trajekty dělají přechody mezi Paros a Tinos kde budou sloužit přístavům Paros a Tinos 0.2 km a 0.4 km od centra jejich měst. a mezi přístavem Tinos a to Atény (Athens Piraeus E6 na 7.4 km z města)
Lodě Hellenic Seaways provozují námořní spojení mezi Paros a Atény kde budou sloužit přístavům Paros a Athens Piraeus E1 0.2 km a 9.1 km od centra jejich měst.
Lodě Zante Ferries poskytují námořní spojení mezi přístavem Kythnos a to Atény (Athens Piraeus E6 na 7.4 km z města)
Blue Star Ferries trajekty dělají křižovatku mezi Paros a Atény kde budou sloužit přístavům Paros a Athens Piraeus E1 0.2 km a 9.1 km od centra jejich měst.
Lodě ANEK Lines provozují námořní spojení mezi přístavem Paros a to Naxos (Naxos na 0.2 km z města)

Všechny druhy dopravy Paros Atény

Na výlet Paros (Kykladské ostrovy, Řecko) na Atény (Attica, Řecko) ve vzdálenosti 161 km si můžete vypůjčit 2 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo a/nebo trajekta podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Tam je přímý trajekt, který vám umožní dosáhnout Atény z Paros,
Pustíte se do přístavu Paros na 0.2 km z Parosna palubě lodi Aegean Speed Lines, Blue Star Ferries nebo Hellenic Seaways. Loď bude kotvit v přístavuAthens Piraeus E1 na 9.1 km od Atény, Doporučujeme vám jít do přístavuParos pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.
Přímý let Paros > Atény bude nejrychlejší cesta k cíli.
Výjezd Paros a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Paros PAS 8.5 km, pro odbavení zavazadel na let Atény (letiště Eleftherios Venizelos International, Kód IATA: ATH) provozovaný společností Olympic Air.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)