Cestujte z Paros na Keffallinia

Uspořádejte si výlet Paros na Keffallinia v trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Paros na Keffallinia v letadlo, trajekt

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Paros
Keffallinia
  • Získejte sazby
2
Paros
Atény
Keffallinia
  • Získejte sazby

Cestovat Paros Keffallinia

Způsoby dopravyletadlo, trajekt
vzdálenost421 km
Přímá linkaNe

Jak jít od Paros na Keffallinia?

Nabízíme 2 tras trajekt, letadlo připravit si cestu Paros Keffallinia, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (trajekt, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Paros Keffalliniakliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Paros a Keffallinia na mapě i na trase Paros Keffallinia a různé body korespondence (Letiště Kefallinia, Letiště Paros, Námořní stanice Paros) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Keffallinia

Které dopravní společnosti mají jít Paros na Keffallinia?

Námořní společnosti
Lodě Aegean Speed Lines poskytují námořní spojení mezi přístavem Paros a to Atény (Athens Piraeus E1 na 9.1 km z města)
Hellenic Seaways trajekty dělají křižovatku mezi Paros a Atény kde budou sloužit přístavům Paros a Athens Piraeus E1 0.2 km a 9.1 km od centra jejich měst.
Lodě Blue Star Ferries provozují námořní spojení mezi přístavem Paros a to Atény (Athens Piraeus E1 na 9.1 km z města)
Letecké společnosti
Aegean Airlines udělá let z letiště Eleftherios Venizelos International ATH se nachází v 21 km centru města Atény na Řím (příjezd na letiště Fiumicino FCO)
Vueling Airlines zajišťuje rotaci z letiště Fiumicino Nachází se na severovýchodě města Řím, Itálie) Keffallinia (sloužící letišti Kefallinia EFL)
Blu-express provozuje let z letiště Fiumicino FCO se nachází v 22 km centru města Řím na Keffallinia (příjezd na letiště Kefallinia EFL)
Olympic Air poskytuje letecké spojení z letiště Paros Nachází se na severovýchodě města Paros, Řecko) Atény (sloužící letišti Eleftherios Venizelos International ATH)
Alitalia udělá let z letiště Eleftherios Venizelos International ATH se nachází v 21 km centru města Atény na Řím (příjezd na letiště Fiumicino FCO)
Easyjet zajišťuje rotaci z letiště Eleftherios Venizelos International Nachází se na severovýchodě města Atény, Řecko) Řím (sloužící letišti Fiumicino FCO)
Ryanair provozuje let z letiště Eleftherios Venizelos International ATH se nachází v 21 km centru města Atény na Řím (příjezd na letiště Ciampino CIA)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)