Cestujte z Paros na Miloš

Uspořádejte si výlet Paros na Miloš v trajekt

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Paros na Miloš v trajekt

 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Paros
Miloš
 • Získejte sazby

Cestovat Paros Miloš

Způsoby dopravytrajekt
vzdálenost74 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Paros na Miloš?

Nabízíme 1 tras trajekt připravit si cestu Paros Miloš, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
 • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (trajekt).
 • Získejte ceny, časy a trvání cesty Paros Miloškliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
 • Vyhledejte města Paros a Miloš na mapě i na trase Paros Miloš a různé body korespondence (Námořní stanice Milos, Námořní stanice Paros) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
 • Najděte si hotel v Miloš

Všechny druhy dopravy Paros Miloš

Pokud máte nějaké preference pro určitý druh dopravy, získejte více informací o těchto sekcích:

Paros na Miloš trajekt

Plachtění na palubě trajektu Miloš z Paros je jedním z nejlepších způsobů, jak dosáhnout Miloš a objevovat město a jeho okolí. Flotila Hellenic Seaways přináší cestujícímu pohodlí a pocit svobody způsobem, který nemůžete najít u ostatních druhů dopravy (vlak, letadlo, autobus). Zahájení vyhledávání na Vivanoda vám pomůže najít levné Paros Miloš trajektem.

Co společnosti provozují Paros Miloš trajektová trasa?

Existuje jedna trajektová společnost, která propojuje Paros na Miloš: ve výsledcích vyhledávání se zobrazí všechny tarify Hellenic Seaways.

Hellenic Seaways Paros Miloš

Paros trajektové terminály

Před skutečným časem odplutí lodi musíte vzít v úvahu určitý čas (u společnosti Hellenic Seaways], aby vás představil na trajektovém terminálu Paros, Po uplynutí této doby vám může společnost odmítnout nastoupit na palubu. Na Paros trajektového terminálu, vyhledejte čítače Hellenic Seaways a předložte cestovní pas a číslo rezervace. Pokud řídíte, bude registrace provedena přímo z vašeho vozidla.
 • Paros

Miloš trajektové terminály

 • Milos

Důvody pro převoz trajektu Miloš z Paros

 • Vezměte si neomezené množství zavazadel Během přechodu z Paros na Miloš, protože všechny vaše tašky jsou obsaženy v autě, není třeba žádný další poplatek.
 • Pokud máte děti, nenajdete jiné způsoby dopravy, které jsou tak příjemné jako trajekt, ze kterého se dostanete Paros na Miloš s vaší rodinou.
 • Řízení vozidla je opravdu únavné a vyžaduje ostražitost, ale křižovatka je klidná a tichá. Dorazíte na Miloš zbavený veškerého stresu a zcela uvolněný.

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)