Cestujte z Paros na Rhodos

Uspořádejte si výlet Paros na Rhodos v trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

3 možností jít od Paros na Rhodos v letadlo, trajekt

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Paros
Rhodos
  • Získejte sazby
2
Paros
Santorini
Rhodos
/
  • Získejte sazby
3
Paros
Naxos
Rhodos
  • Získejte sazby

Cestovat Paros Rhodos

Způsoby dopravyletadlo, trajekt
vzdálenost283 km
Přímá linkaAno

Jak cestovat z Paros na Rhodos ?

Stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlevnější dopravní nabídky, ze kterých můžete cestovat Paros na Rhodos? Procházení několika webových stránek za účelem získání jednoduchých informací a rezervace vaší cesty je vždy velmi únavné.

Budete mít možnost jednorázově vyhledat Vivanoda, váš multimodální plánovač cest v Evropě, všechny ceny za lety a trajekt cestovat do Rhodos z Paros Stačí zadat datum odjezdu Rhodos pak ať vás Vivanoda hledá. Nakonec výsledky upřesněte pomocí filtrů a možností třídění.

Cestovat z Paros, lety nebo trajekt ANEK Lines, Blue Star Ferries, Sea Jets, Hellenic Seaways, Aegean Speed Lines a Aegean Airlines vás vezme Rhodos,

Které dopravní společnosti mají jít Paros na Rhodos?

Námořní společnosti
Lodě ANEK Lines poskytují námořní spojení mezi přístavem Paros a to Santorini (Santorini na 3 km z města) a mezi Santorini a Rhodos kde budou sloužit přístavům Santorini a Rhodes 3 km a 0.5 km od centra jejich měst.
Aegean Speed Lines trajekty dělají křižovatku mezi přístavem Paros a to Naxos (Naxos na 0.2 km z města)
Lodě Blue Star Ferries provozují námořní spojení mezi Paros a Rhodos kde budou sloužit přístavům Paros a Rhodes 0.2 km a 0.5 km od centra jejich měst.
Lodě Hellenic Seaways poskytují námořní spojení mezi přístavem Paros a to Naxos (Naxos na 0.2 km z města)
Sea Jets trajekty dělají křižovatku mezi Paros a Santorini kde budou sloužit přístavům Paros a Santorini 0.2 km a 3 km od centra jejich měst.
Letecké společnosti
Aegean Airlines udělá let z letiště Thira JTR se nachází v 1.8 km centru města Santorini na Rhodos (příjezd na letiště Diagoras RHO)

Všechny druhy dopravy Paros Rhodos

Na výlet Paros (Kykladské ostrovy, Řecko) na Rhodos (Dodekané, Řecko) ve vzdálenosti 283 km si můžete vypůjčit 2 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo a/nebo trajekta podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Tam je přímý trajekt, který vám umožní dosáhnout Rhodos z Paros,
Pustíte se do přístavu Paros na 0.2 km z Parosna palubě lodi Blue Star Ferries. Loď bude kotvit v přístavuRhodes na 0.5 km od Rhodos, Doporučujeme vám jít do přístavuParos pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Rhodos od Paros, Můžete si vzít letSantorini-Rhodos pak udělej zbytek cesty trajekt,
Výjezd Santorini a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Thira JTR 1.8 km, pro odbavení zavazadel na let Rhodos (letiště Diagoras, Kód IATA: RHO) provozovaný společností Aegean Airlines.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)