Cestujte z Paros na Samos

Uspořádejte si výlet Paros na Samos v trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Paros na Samos v letadlo, trajekt

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Paros
Samos
/
  • Získejte sazby
2
Paros
Atény
Samos
  • Získejte sazby

Cestovat Paros Samos

Způsoby dopravyletadlo, trajekt
vzdálenost178 km
Přímá linkaNe

Jak jít od Paros na Samos?

Nabízíme 2 tras trajekt, letadlo připravit si cestu Paros Samos, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (trajekt, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Paros Samoskliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Paros a Samos na mapě i na trase Paros Samos a různé body korespondence (Letiště Samos, Námořní stanice Samos, Letiště Paros, Námořní stanice Paros) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Samos

Které dopravní společnosti mají jít Paros na Samos?

Letecké společnosti
Olympic Air letí z letiště Paros PAS se nachází v 8.5 km centru města Paros na Atény (příjezd na letiště Eleftherios Venizelos International ATH) a z letiště Eleftherios Venizelos International Nachází se na severovýchodě města Atény, Řecko) Samos (sloužící letišti Samos SMI)
Námořní společnosti
Lodě Aegean Speed Lines poskytují námořní spojení mezi přístavem Paros a to Atény (Athens Piraeus E1 na 9.1 km z města)
Hellenic Seaways trajekty dělají přechody mezi Paros a Atény kde budou sloužit přístavům Paros a Athens Piraeus E1 0.2 km a 9.1 km od centra jejich měst. a mezi přístavem Athens Piraeus E6 a to Samos (Samos na 1.4 km z města)
Lodě Blue Star Ferries provozují námořní spojení mezi Paros a Kalymnos kde budou sloužit přístavům Paros a Kalymnos 0.2 km a 0.3 km od centra jejich měst. a mezi přístavem Kalymnos a to Samos (Samos na 1.4 km z města)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)