Cestujte z Paros na Skiathos

Uspořádejte si výlet Paros na Skiathos v trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Paros na Skiathos v letadlo, trajekt

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Paros
Skiathos
  • Získejte sazby
2
Paros
Atény
Skiathos
  • Získejte sazby

Cestovat Paros Skiathos

Způsoby dopravyletadlo, trajekt
vzdálenost273 km
Přímá linkaNe

Jak jít od Paros na Skiathos?

Nabízíme 2 tras trajekt, letadlo připravit si cestu Paros Skiathos, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (trajekt, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Paros Skiathoskliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Paros a Skiathos na mapě i na trase Paros Skiathos a různé body korespondence (Letiště Skiathos, Letiště Paros, Námořní stanice Paros) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Skiathos

Všechny druhy dopravy Paros Skiathos

Na výlet Paros (Kykladské ostrovy, Řecko) na Skiathos (Ostrovy Sporades, Řecko) ve vzdálenosti 273 km si můžete vypůjčit 2 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo a/nebo trajekta podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Skiathos od Paros ale je možné provést tuto cestu pouze letadlem s lety Paros-Atény a Atény-Skiathos
Výjezd Paros a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Paros PAS 8.5 km, pro odbavení zavazadel na let Atény (letiště Eleftherios Venizelos International, Kód IATA: ATH) provozovaný společností Olympic Air.Z Atény, vezměte si další letadlo se Olympic Air, které vás dopraví Skiathos (Skiathos, Řecko).
Neexistuje žádný přímý přechod Paros Skiathosbudete muset použít jiné prostředky (letadlo) kombinovat s trajektem, aby bylo možné dokončit plavbu po moři Paros-Atény,
Pustíte se do přístavu Paros na 0.2 km z Parosna palubě lodi Blue Star Ferries, Aegean Speed Lines nebo Hellenic Seaways. Loď bude kotvit v přístavuAthens Piraeus E1 na 9.1 km od Atény, Doporučujeme vám jít do přístavuParos pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)