Cestujte z Paros na Soluň

Uspořádejte si výlet Paros na Soluň v vlak, trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Paros na Soluň v letadlo, trajekt, vlak

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Paros
Soluň
/
  • Získejte sazby
2
Paros
Atény
Soluň
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Paros Soluň

Způsoby dopravyletadlo, trajekt, vlak
vzdálenost436 km
Přímá linkaNe

Jak jít od Paros na Soluň?

Nabízíme 2 tras vlak, trajekt, letadlo připravit si cestu Paros Soluň, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, trajekt, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Paros Soluňkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Paros a Soluň na mapě i na trase Paros Soluň a různé body korespondence (Letiště Makedonia, Námořní stanice Thessaloniki, Stanice Thessaloniki / Θεσσαλονίκη, Letiště Paros, Námořní stanice Paros) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Soluň

Všechny druhy dopravy Paros Soluň

Na výlet Paros (Kykladské ostrovy, Řecko) na Soluň (Střední Makedonie, Řecko) ve vzdálenosti 436 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, trajekt a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Žádný přechod přes moře vám nedovolí jít přímo z Paros na Soluň Díky spojení je však možné vzít si pouze člun Paros-Atény a Atény-Soluň,
Pustíte se do přístavu Paros na 0.2 km z Parosna palubě lodi Aegean Speed Lines, Blue Star Ferries nebo Hellenic Seaways. Loď bude kotvit v přístavuAthens Piraeus E1 na 9.1 km od Atény, Doporučujeme vám jít do přístavuParos pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.Další výlet lodí je nutné dosáhnout Soluň z Paros: Atény-Soluň se společností Hellenic Seaways.
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Soluň od Paros ale je možné provést tuto cestu pouze letadlem s lety Paros-Atény a Atény-Soluň
Výjezd Paros a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Paros PAS 8.5 km, pro odbavení zavazadel na let Atény (letiště Eleftherios Venizelos International, Kód IATA: ATH) provozovaný společností Olympic Air.Z Atény, vezměte si další letadlo se Aegean Airlines, Ryanair nebo Olympic Air, které vás dopraví Makedonia (Soluň, Řecko).
Není možné jít přímo z Paros na Soluňbez změny. Můžete si vzít vlakAtény-Soluň a použití trajekt do cíle.
Vlaky TrainOSE to Soluň opustit vlakové nádraží Athens / Αθήνα na Atény, Příjezd naSoluň bude na stanici Thessaloniki / Θεσσαλονίκη Nachází se cca 4.2 km min.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)