Cestujte z Paros na Zakynthos

Uspořádejte si výlet Paros na Zakynthos v trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

3 možností jít od Paros na Zakynthos v letadlo, trajekt

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Paros
Zakynthos
  • Získejte sazby
2
Paros
Atény
Zakynthos
  • Získejte sazby
3
Paros
Atény
Bari
Zakynthos
  • Získejte sazby

Cestovat Paros Zakynthos

Způsoby dopravyletadlo, trajekt
vzdálenost383 km
Přímá linkaNe

Jak je možné jít Paros na Zakynthos ?

Vybrali jste si Zakynthos jako cíl pro vaši příští dovolenou nebo víkend, ale nevíte, jak se tam dostat Paros a jak najít to nejlepší Paros na Zakynthos přepravní nabídky? Procházení několika webových stránek za účelem získání jednoduchých informací a rezervace vaší cesty je vždy velmi únavné.

U Vivanody, jedinečného plánovače cest, který porovnává a kombinuje lety a trajekt jít do Zakynthos z Paros, ušetříte čas a peníze! Jednoduše zadejte své datum cesty do Zakynthos a Vivanoda dělá zbytek. Chcete-li vyhledávání upřesnit podle svých preferencí, použijte dostupné filtry a možnosti řazení.

Cestovat z Paros, lety nebo trajekt Volotea, Aegean Airlines, Aegean Speed Lines, Olympic Air, Blue Star Ferries, Ventouris Ferries a Hellenic Seaways vás vezme Zakynthos,

Které dopravní společnosti mají jít Paros na Zakynthos?

Námořní společnosti
Lodě Aegean Speed Lines poskytují námořní spojení mezi přístavem Paros a to Atény (Athens Piraeus E1 na 9.1 km z města)
Ventouris Ferries trajekty dělají křižovatku mezi Bari a Zakynthos kde budou sloužit přístavům Bari Molo San Vito 4 a Zakynthos 1.4 km a 0.5 km od centra jejich měst.
Lodě Hellenic Seaways provozují námořní spojení mezi přístavem Paros a to Atény (Athens Piraeus E1 na 9.1 km z města)
Lodě Blue Star Ferries poskytují námořní spojení mezi Paros a Atény kde budou sloužit přístavům Paros a Athens Piraeus E1 0.2 km a 9.1 km od centra jejich měst.
Letecké společnosti
Volotea letí z letiště Eleftherios Venizelos International ATH se nachází v 21 km centru města Atény na Bari (příjezd na letiště Palese BRI) a z letiště Palese Nachází se na severovýchodě města Bari, Itálie) Zakynthos (sloužící letišti Zakinthos ZTH)
Aegean Airlines zajišťuje rotaci z letiště Eleftherios Venizelos International ATH se nachází v 21 km centru města Atény na Bari (příjezd na letiště Palese BRI)
Olympic Air provozuje let z letiště Paros Nachází se na severovýchodě města Paros, Řecko) Atény (sloužící letišti Eleftherios Venizelos International ATH)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)