Cestujte z Poitiers na Antverpy

Uspořádejte si výlet Poitiers na Antverpy v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

3 možností jít od Poitiers na Antverpy v vlak, auto, autobus

 • Vyberte požadovanou trasu
 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Poitiers
Antverpy
/
 • Získejte sazby
2
Poitiers
Paříž
Antverpy
/
/
/
/
 • Získejte sazby
3
Poitiers
Brusel
Antverpy
/
/
/
 • Získejte sazby

Cestovat Poitiers Antverpy

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost594 km
Přímá linkaAno

Jak cestovat z Poitiers na Antverpy ?

Plánujete výlet Poitiers na Antverpy a stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlepší a nejlevnější způsob dopravy, mezi nimiž cestujete Poitiers Antverpy? Obvykle to není snadný úkol a budete muset procházet více webů, abyste mohli porovnat všechny nabídky.

Budete mít možnost jednorázově vyhledat Vivanoda, váš multimodální plánovač cest v Evropě, všechny ceny za vlaky, spolujízda a autobusy cestovat do Antverpy z Poitiers Stačí zadat datum odjezdu Antverpy pak ať vás Vivanoda hledá. Upřesněte, filtrujte, řaďte podle svých preferencí cestování a poté vyberte Poitiers - Antverpy nabídka, která vám nejlépe vyhovuje.

Cestovat z Poitiers, vlaky, spolujízda nebo autobusy Blablacar, ALSA, FlixBus, SNCB, OUIBUS, Nederlandse Spoorwegen NS, SNCF a Eurolines vás vezme Antverpy,

Které dopravní společnosti mají jít Poitiers na Antverpy?

Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Poitiers-Antverpy (595 km)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů ALSA zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Poitiers na Poitiers a to Antwerp ( Belgie)
Isilines je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Poitiers (autobusová zastávka Poitiers na 0.9 km od centra) a města Paříž tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Paris Galliéni Nachází se asi 4.7 km od centra.
Rotace provádí společnost OUIBUS od autobusového nádraží Poitiers na Poitiers a to Paris-Bercy (Île-de-France Francie) a mezi městem Paříž (autobusová zastávka Paris-Bercy na 2.9 km od centra) a města Antverpy tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Platinkaai - Antwerpen Nachází se asi 0.5 km od centra.
Síť FlixBus zahrnuje sběrnice od autobusového nádraží Poitiers na Poitiers a to Paris Quai de Bercy (Île-de-France Francie) a mezi městem Paříž (autobusová zastávka Paris Quai de Bercy na 3 km od centra) a města Antverpy tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Antwerp Nachází se asi 1.3 km od centra.
Provozovatel autobusů Eurolines zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Poitiers na Poitiers a to Antwerp ( Belgie)
Železniční společnosti
SNCB nabízí linku Brusel-Antverpy 25 vlak z vlakového nádraží Bruxelles-Central (0.2 km z centra města) a slouží vlakové stanici Antwerp Berchem při příjezdu (3.4 km z centra)
Nederlandse Spoorwegen NS provozuje linku z Brusel na Antverpy odjíždějící vlakem Intercity (NS Hispeed) 1200 Bruxelles-Central se dostanete na vlakové nádraží Antwerp Central ( Belgie)
SNCF spojuje kolejnice Poitiers-Paříž TGV vlak z vlakového nádraží Poitiers (0.9 km z centra města) a slouží vlakové stanici Paris-Montparnasse 1-2 při příjezdu (3 km z centra)
Thalys nabízí linku z Paříž na Antverpy odjíždějící vlakem Thalys Paris-Nord se dostanete na vlakové nádraží Antwerp Central ( Belgie)

Všechny druhy dopravy Poitiers Antverpy

Přečtěte si více informací o každém dopravním prostředku:

Carpool od Poitiers na Antverpy

Ridesharing je nový způsob cestování, který umožňuje lidem sdílet Poitiers-Antverpy cesty autem s ostatními. Místo toho, aby řídil auto sám Poitiers na Antverpy, umožňuje řidičům sdílet cestovní náklady s ostatními cestujícími.

Poitiers na Antverpy autobus

Pokud hledáte autobusovou dopravu z Poitiers na Antverpy, máte štěstí, protože ve skutečnosti existuje přímá služba.

Stále můžete mít pochybnosti Antverpy autobusem. Proto vám předkládáme několik argumentů, které by vás mohly přesvědčit, abyste nastoupili na autobus Antverpy,

 • Téměř všechny autobusy jsou vybaveny WiFi připojením, které je velmi vítané pro cestování 594 km cesty.
 • Flotila vozů Eurolines nebo ALSA je nová, a proto zelenější než spolujízda. Od rokuPoitiers Antverpy silnice již byla postavena na dlouhou dobu, autobusy nevyžadují žádnou další infrastrukturu, která narušuje krajinu.
 • Pokud doba trvání cesty mezi Poitiers a Antverpy a jeho 594 km Trochu si dělá starosti, pak si vyber noční autobus Poitiers Antverpy což vám ušetří přenocování v a Antverpyhotel. Pak budete moci objevitAntverpy brzy ráno.

Odlet autobusové stanice v Poitiers

Budete se muset dostavit Poitiers zastávka mezi 15 minutami a 30 minutami, v závislosti na autobusové společnosti, před časem odletu uvedeným na lístku. Abyste se ujistili o cíli autobusu, podívejte se na přední stranu, “Antverpy„je třeba zmínit. Nakonec předložte svou vstupenku personálu TRENITALIE, který vám umožní dát kufry do kufru a pak nastoupit na palubu.

 • Poitiers
 • Poitiers

Příjezd autobusových nádraží v Antverpy

v Antverpy, ujistěte se, že na svém sedadle ani v kufru trenéra nic nenecháte.

 • Antwerp
 • Platinkaai - Antwerpen
 • Antwerp

Jaké jsou autobusové společnosti provozující Poitiers Antverpy ?

Města autobusů obsluhuje několik autobusových společností Poitiers a Antverpy s přímou autobusovou linkou: Eurolines a ALSA.

Eurolines Poitiers AntverpyALSA Poitiers Antverpy

vlak Poitiers na Antverpy

Je možné jet přímo vlakem z Poitiers na Antverpy?

Ne, bohužel žádná vlaková trať z ní nedovoluje Poitiers na Antverpy bez provedení jakýchkoli změn.

Železniční stanice z Poitiers

 • Poitiers

Železniční stanice v Antverpy

 • Antwerp Berchem
 • Antwerp Central

Poitiers Antverpy železniční společnosti

Železnice SNCB, Nederlandse Spoorwegen NS, SNCF a Thalys jsou společnosti, s nimiž se můžete vydat na cestu Antverpy,
SNCB Poitiers AntverpyNederlandse Spoorwegen NS Poitiers AntverpySNCF Poitiers AntverpyThalys Poitiers Antverpy

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)