Cestujte z Poznaň na Brno

Uspořádejte si výlet Poznaň na Brno v autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Poznaň na Brno v letadlo, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Poznaň
Brno
  • Získejte sazby
2
Poznaň
Praha
Brno
/
  • Získejte sazby

Cestovat Poznaň Brno

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus
vzdálenost357 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Poznaň na Brno?

Nabízíme 2 tras autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Poznaň Brno, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (autobus, carpooling, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Poznaň Brnokliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Poznaň a Brno na mapě i na trase Poznaň Brno a různé body korespondence (Autobusové nádraží Brno, Autobusové nádraží Brno Hotel Grand, Autobusové nádraží Brno Zvonařka, Letiště Lawica) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Brno

Které dopravní společnosti mají jít Poznaň na Brno?

Letecké společnosti
Job Air udělá let z letiště Lawica POZ se nachází v 6 km centru města Poznaň na Praha (příjezd na letiště Prague Ruzyne PRG)
Czech Airlines zajišťuje rotaci z letiště Lawica Nachází se na severovýchodě města Poznaň, Polsko) Praha (sloužící letišti Prague Ruzyne PRG)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží UAN Florenc Praha (Prague) na Praha a to Brno ( Česká Republika)
Hellö je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Praha (autobusová zastávka UAN Florenc Praha (Prague) na 1.5 km od centra) a města Brno tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Brno Nachází se asi 2 km od centra.
LEO Express Bus Company rotuje od autobusového nádraží UAN Florenc Praha (Prague) na Praha a to Brno Zvonařka ( Česká Republika)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Poznaň-Brno (358 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)