Cestujte z Poznaň na Gdaňsk

Uspořádejte si výlet Poznaň na Gdaňsk v vlak, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Poznaň na Gdaňsk v letadlo, vlak, auto

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Poznaň
Gdaňsk
/
  • Získejte sazby
2
Poznaň
Varšava
Gdaňsk
/
  • Získejte sazby

Cestovat Poznaň Gdaňsk

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, vlak
vzdálenost245 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Poznaň na Gdaňsk?

Nabízíme 2 tras vlak, carpooling, letadlo připravit si cestu Poznaň Gdaňsk, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, carpooling, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Poznaň Gdaňskkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Poznaň a Gdaňsk na mapě i na trase Poznaň Gdaňsk a různé body korespondence (Letiště Rebiechowo, Letiště Lawica, Stanice Poznan Glowny) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Gdaňsk

Všechny druhy dopravy Poznaň Gdaňsk

Na výlet Poznaň (Polsko) na Gdaňsk (Polsko) ve vzdálenosti 245 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Poznaň-Gdaňsk,
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Gdaňsk od Poznaň ale je možné provést tuto cestu pouze letadlem s lety Poznaň-Varšava a Varšava-Gdaňsk
Výjezd Poznaň a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Lawica POZ 6 km, pro odbavení zavazadel na let Varšava (letiště Frederic Chopin, Kód IATA: WAW) provozovaný společností LOT Polish Airlines.Z Varšava, vezměte si další letadlo se Ryanair, OLT Express nebo LOT Polish Airlines, které vás dopraví Rebiechowo (Gdaňsk, Polsko).
Není možné jít přímo z Poznaň na Gdaňskbez změny. Můžete si vzít vlakPoznaň-Varšava a použití letadlo do cíle.
Vlaky EC 95 Deutsche Bahn to Varšava opustit vlakové nádraží Poznan Glowny na Poznaň, Příjezd naVaršava bude na stanici Warszawa Centralna Nachází se cca 0.6 km min.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)