Cestujte z Poznaň na Krakov

Uspořádejte si výlet Poznaň na Krakov v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Poznaň na Krakov v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Poznaň
Krakov
/
  • Získejte sazby
2
Poznaň
Varšava
Krakov
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Poznaň Krakov

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost335 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Poznaň na Krakov?

Nabízíme 2 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Poznaň Krakov, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Poznaň Krakovkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Poznaň a Krakov na mapě i na trase Poznaň Krakov a různé body korespondence (Letiště J. Paul II Balice International, Autobusové nádraží Krakow, Letiště Lawica, Stanice Poznan Glowny) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Krakov

Všechny druhy dopravy Poznaň Krakov

Na výlet Poznaň (Polsko) na Krakov (Polsko) ve vzdálenosti 335 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Přímý let Poznaň > Krakov bude nejrychlejší cesta k cíli.
Výjezd Poznaň a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Lawica POZ 6 km, pro odbavení zavazadel na let Krakov (letiště J. Paul II Balice International, Kód IATA: KRK) provozovaný společností EuroLot.
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Poznaň-Krakov,
Není možné jít přímo z Poznaň na Krakovbez změny. Můžete si vzít vlakPoznaň-Varšava a použití autobus do cíle.
Vlaky EC 95 Deutsche Bahn to Varšava opustit vlakové nádraží Poznan Glowny na Poznaň, Příjezd naVaršava bude na stanici Warszawa Centralna Nachází se cca 0.6 km min.
I když není možné provést výlet Poznaň Krakov pouze autobusem, existují jiné dopravní prostředky (vlak], které dokončí cestu Varšava-Krakov,
Nalodíte se na autobus LEO Express Varšava, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Krakow (0.5 km z Krakov, Polsko). Jděte prosím na autobusové nádraží Warszawa Centrum (na 0.4 km od Varšava) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Krakov,

Které dopravní společnosti mají jít Poznaň na Krakov?

Železniční společnosti
Deutsche Bahn nabízí linku Poznaň-Varšava EC 95 vlak z vlakového nádraží Poznan Glowny (1.1 km z centra města) a slouží vlakové stanici Warszawa Centralna při příjezdu (0.6 km z centra)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů LEO Express zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Warszawa Centrum na Varšava a to Krakow ( Polsko)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Poznaň-Krakov (335 km)
Letecké společnosti
EuroLot udělá let z letiště Lawica POZ se nachází v 6 km centru města Poznaň na Krakov (příjezd na letiště J. Paul II Balice International KRK)
LOT Polish Airlines poskytuje následující rotace: z letiště Lawica Nachází se na severovýchodě města Poznaň, Polsko) Varšava (sloužící letišti Frederic Chopin WAW) a z letiště Frederic Chopin WAW se nachází v 7.8 km centru města Varšava na Krakov (příjezd na letiště J. Paul II Balice International KRK)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)