Cestujte z Poznaň na Ostrava

Uspořádejte si výlet Poznaň na Ostrava v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

3 možností jít od Poznaň na Ostrava v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Poznaň
Ostrava
/
  • Získejte sazby
2
Poznaň
Krakov
Ostrava
/
  • Získejte sazby
3
Poznaň
Praha
Ostrava
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Poznaň Ostrava

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost301 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Poznaň na Ostrava?

Letecké společnosti
EuroLot udělá let z letiště Lawica POZ se nachází v 6 km centru města Poznaň na Krakov (příjezd na letiště J. Paul II Balice International KRK)
Czech Airlines poskytuje následující rotace: z letiště Lawica Nachází se na severovýchodě města Poznaň, Polsko) Praha (sloužící letišti Prague Ruzyne PRG) a z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Ostrava (příjezd na letiště Mosnov OSR)
Job Air provozuje lety z letiště Lawica Nachází se na severovýchodě města Poznaň, Polsko) Praha (sloužící letišti Prague Ruzyne PRG) a z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Ostrava (příjezd na letiště Mosnov OSR)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Kraków Airport na Krakov a to Ostrava-Svinov ( Česká Republika)
LEO Express je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Krakov (autobusová zastávka Kraków Airport na 11 km od centra) a města Ostrava tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Ostrava-Svinov Nachází se asi 5.5 km od centra.
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Poznaň-Ostrava (302 km)
Železniční společnosti
LEO Express nabízí linku Praha-Ostrava vlak z vlakového nádraží Praha hl. n. (1.2 km z centra města) a slouží vlakové stanici Ostrava Svinov při příjezdu (5.4 km z centra)

Všechny druhy dopravy Poznaň Ostrava

Na výlet Poznaň (Polsko) na Ostrava (Česká Republika) ve vzdálenosti 301 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Poznaň-Ostrava,
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Ostrava od Poznaň ale je možné provést tuto cestu pouze letadlem s lety Poznaň-Praha a Praha-Ostrava
Výjezd Poznaň a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Lawica POZ 6 km, pro odbavení zavazadel na let Praha (letiště Prague Ruzyne, Kód IATA: PRG) provozovaný společností Czech Airlines nebo Job Air.Z Praha, vezměte si další letadlo se Czech Airlines nebo Job Air, které vás dopraví Mosnov (Ostrava, Česká Republika).
I když není možné provést výlet Poznaň Ostrava pouze autobusem, existují jiné dopravní prostředky (letadlo], které dokončí cestu Krakov-Ostrava,
Nalodíte se na autobus FlixBus nebo LEO Express Krakov, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Ostrava-Svinov (5.5 km z Ostrava, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Kraków Airport (na 11 km od Krakov) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Ostrava,
Není možné jít přímo z Poznaň na Ostravabez změny. Můžete si vzít vlakPraha-Ostrava a použití letadlo do cíle.
Vlaky LEO Express to Ostrava opustit vlakové nádraží Praha hl. n. na Praha, Příjezd naOstrava bude na stanici Ostrava Svinov Nachází se cca 5.4 km min.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)