Cestujte z Poznaň na Szczecin

Uspořádejte si výlet Poznaň na Szczecin v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Poznaň na Szczecin v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Poznaň
Szczecin
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Poznaň Szczecin

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost195 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Poznaň na Szczecin ?

Stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlevnější dopravní nabídky, ze kterých můžete cestovat Poznaň na Szczecin? Procházení několika webových stránek za účelem získání jednoduchých informací a rezervace vaší cesty je vždy velmi únavné.

Naštěstí Vivanoda je multimodální plánovač cest, který agreguje ceny autobusy, lety, spolujízda a vlaky v jediném hledání. Jednoduše zadejte své datum cesty do Szczecin a Vivanoda dělá zbytek. Možnosti třídění a filtry jsou k dispozici pro upřesnění vyhledávání.

Cestovat z Poznaň, lety, vlaky, spolujízda nebo autobusy Deutsche Bahn, IC Bus, Blablacar, Russian Railways, Polskie Koleje Państwowe, EuroLot a FlixBus vás vezme Szczecin,

Všechny druhy dopravy Poznaň Szczecin

Na výlet Poznaň (Polsko) na Szczecin (Polsko) ve vzdálenosti 195 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Poznaň-Szczecin,
Přímý let Poznaň > Szczecin bude nejrychlejší cesta k cíli.
Výjezd Poznaň a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Lawica POZ 6 km, pro odbavení zavazadel na let Szczecin (letiště Goleniow, Kód IATA: SZZ) provozovaný společností EuroLot.
Není možné jít přímo z Poznaň na Szczecin vlakem bez změny, ale vlaky jezdí po tratích Poznaň-Berlín a Berlín-Szczecin umožňuje celou cestu pouze vlakem.
Vlaky EC 95 nebo Euronight JanKiepura Deutsche Bahn, Russian Railways nebo Polskie Koleje Państwowe to Berlín opustit vlakové nádraží Poznan Glowny na Poznaň, Příjezd naBerlín bude na stanici Berlin Hauptbahnhof Nachází se cca 2.8 km min.K tomu je nutná korespondence nebo změna Berlín kde vlak RB66 provozovaný společností Deutsche Bahn odejde Szczecin,
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Poznaň-Szczecin bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Poznaň-Berlín a Berlín-Szczecin,
Nalodíte se na autobus FlixBus Poznaň, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (9.3 km z Berlín, Německo). Jděte prosím na autobusové nádraží Poznan (na 0 km od Poznaň) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Berlín,Ja%(dist_unit)sile dorazil Berlín, vezměte další autobus IC Bus, který vás zavede na autobusové nádraží Szczecin ( Polsko).

Které dopravní společnosti mají jít Poznaň na Szczecin?

Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Poznan na Poznaň a to Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Berlín Německo)
IC Bus je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Berlín (autobusová zastávka Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) na 9.3 km od centra) a města Szczecin tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Szczecin Nachází se asi 0.9 km od centra.
Železniční společnosti
Deutsche Bahn nabízí linky Poznaň-Berlín EC 95 vlak z vlakového nádraží Poznan Glowny (1.1 km z centra města) a slouží vlakové stanici Berlin Hauptbahnhof při příjezdu (2.8 km z centra) a z Berlín na Szczecin odjíždějící vlakem RB66 Berlin-Gesundbrunnen se dostanete na vlakové nádraží Szczecin, Glowny ( Polsko)
Russian Railways provozuje linku Poznaň-Berlín vlak z vlakového nádraží Poznan Glowny (1.1 km z centra města) a slouží vlakové stanici Berlin Hauptbahnhof při příjezdu (2.8 km z centra)
Polskie Koleje Państwowe spojuje kolejnice z Poznaň na Berlín odjíždějící vlakem Euronight JanKiepura Poznan Glowny se dostanete na vlakové nádraží Berlin Hauptbahnhof (Berlín Německo)
Letecké společnosti
EuroLot udělá let z letiště Lawica POZ se nachází v 6 km centru města Poznaň na Szczecin (příjezd na letiště Goleniow SZZ)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Poznaň-Szczecin (196 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)