Cestujte z Poznaň na Varšava

Uspořádejte si výlet Poznaň na Varšava v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Poznaň na Varšava v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Poznaň
Varšava
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Poznaň Varšava

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost278 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Poznaň na Varšava?

Nabízíme 1 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Poznaň Varšava, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Poznaň Varšavakliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Poznaň a Varšava na mapě i na trase Poznaň Varšava a různé body korespondence (Stanice Warszawa Centralna, Stanice Warszawa Wschodnia, Letiště Frederic Chopin, Stanice Warszawa Zachodnia, Autobusové nádraží Warsaw, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Varšava

Všechny druhy dopravy Poznaň Varšava

Na výlet Poznaň (Polsko) na Varšava (Polsko) ve vzdálenosti 278 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Vlak Poznaň Varšava je přímý.
Vlaky EC 95 Deutsche Bahn to Varšava opustit vlakové nádraží Poznan Glowny na Poznaň, Příjezd naVaršava bude na stanici Warszawa Centralna Nachází se cca 0.6 km min.
Přímý let Poznaň > Varšava bude nejrychlejší cesta k cíli.
Výjezd Poznaň a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Lawica POZ 6 km, pro odbavení zavazadel na let Varšava (letiště Frederic Chopin, Kód IATA: WAW) provozovaný společností LOT Polish Airlines.
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Poznaň-Varšava,
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Poznaň-Varšava bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Poznaň-Berlín a Berlín-Varšava,
Nalodíte se na autobus FlixBus Poznaň, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (9.3 km z Berlín, Německo). Jděte prosím na autobusové nádraží Poznan (na 0 km od Poznaň) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Berlín,Ja%(dist_unit)sile dorazil Berlín, vezměte další autobus FlixBus, který vás zavede na autobusové nádraží Varšava ( Polsko).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)