Cestujte z Praha na Arnhem

Uspořádejte si výlet Praha na Arnhem v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

5 možností jít od Praha na Arnhem v letadlo, vlak, auto, autobus

 • Vyberte požadovanou trasu
 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Praha
Arnhem
/
/
 • Získejte sazby
2
Praha
Dusseldorf
Arnhem
/
/
/
/
 • Získejte sazby
3
Praha
Amsterdam
Arnhem
/
/
/
/
/
 • Získejte sazby
4
Praha
Berlín
Arnhem
/
/
/
/
/
 • Získejte sazby
5
Praha
Nijmegen
Arnhem
/
/
/
 • Získejte sazby

Cestovat Praha Arnhem

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost631 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Praha na Arnhem?

Nabízíme 5 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Praha Arnhem, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
 • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
 • Získejte ceny, časy a trvání cesty Praha Arnhemkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
 • Vyhledejte města Praha a Arnhem na mapě i na trase Praha Arnhem a různé body korespondence (Stanice Arnhem, Autobusové nádraží Arnhem, Autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague), Stanice Prague hlavní nádraží , Stanice Prague Holesovice, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
 • Najděte si hotel v Arnhem

Které dopravní společnosti mají jít Praha na Arnhem?

Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Prague Main Railway Station na Praha a to Arnhem ( Nizozemí)
Hellö je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Praha (autobusová zastávka UAN Florenc Praha (Prague) na 1.5 km od centra) a města Berlín tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) Nachází se asi 9.3 km od centra.
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Praha-Arnhem (632 km)
Letecké společnosti
Air Berlin udělá let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Berlín (příjezd na letiště Tegel TXL)
Czech Airlines zajišťuje rotaci z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Amsterdam (sloužící letišti Amsterdam-Schiphol AMS)
KLM provozuje let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Amsterdam (příjezd na letiště Amsterdam-Schiphol AMS)
Germanwings poskytuje letecké spojení z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Dusseldorf (sloužící letišti Dusseldorf DUS)
Easyjet udělá let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Amsterdam (příjezd na letiště Amsterdam-Schiphol AMS)
Železniční společnosti
Nederlandse Spoorwegen NS nabízí linku Amsterdam-Arnhem Intercity 3100 vlak z vlakového nádraží Schiphol (12 km z centra města) a slouží vlakové stanici Arnhem při příjezdu (0.9 km z centra)
Deutsche Bahn provozuje linku z Praha na Arnhem odjíždějící vlakem CityNightLine Kopernikus Prague hlavní nádraží se dostanete na vlakové nádraží Arnhem ( Nizozemí)

Všechny druhy dopravy Praha Arnhem

Přečtěte si více informací o každém dopravním prostředku:

vlak Praha na Arnhem

Existuje přímý vlak určený pro Arnhem z Praha?

Ano, je možné odejít Praha na Arnhem vlakem bez provedení jakýchkoli změn. Jízdní řád se může v průběhu týdne lišit a přímé vlaky mohou jezdit pouze v určité dny. Chcete-li najít nejlevnější Praha-Arnhem vlaková jízdenka, doporučujeme vám zahájit vyhledávání na Vivanoda s daty vaší cesty.

Praha Arnhem železniční společnosti

Pro tuto cestu existuje pouze jedna železniční společnost: Deutsche Bahn.
Deutsche Bahn Praha Arnhem

Meziměstský vlak Praha Arnhem

Meziměstské vlaky sloužily hlavním městům na trase mezi Praha a Arnhem s kratší dobou trvání ve srovnání s regionálními vlaky.

Vysokorychlostní vlak Praha Arnhem

Tento typ vlaků je nejtučnějším způsobem cestování vlakem mezi nimi Praha a Arnhem s rychlostním rozsahem od 200 km / h do 350 km / h.

Noční vlak Praha Arnhem

Noční vlaky jsou dobrou příležitostí, jak zachránit hotelovou noc Arnhem protože můžete spát, ať už na sedadle nebo v pohodlném kotvícím lůžku.

Odjezd vlakových stanic v roce 2007 Praha

 • Prague hlavní nádraží

Železniční stanice v Arnhem

 • Arnhem

Carpool od Praha na Arnhem

Spolujízda je nedávný způsob cestování sdílením vaší cesty Praha-Arnhem s ostatními cestujícími hledajícími stejnou trasu. Místo toho, aby řídil auto sám Praha na Arnhem, umožňuje řidičům sdílet cestovní náklady s ostatními cestujícími.

Praha na Arnhem autobus

Hledáte autobus z Praha na Arnhem? Na této trase je skutečně přímá autobusová linka.

Autobusem z Praha na Arnhem vám nemusí být tak zřejmé. Zde je několik důvodů, které vás mohou povzbudit, abyste se autobusem vydali Arnhem,

 • Díky velmi levným cenám je téměř nemožné pro vlakové nebo spolujízdní společnosti působící mezi Praha a Arnhem nabízet levnější tarify.
 • Noční autobus Praha Arnhem je často dobrou možností, jak ušetřit peníze Arnhemubytování. V noci je provoz plynulejší, doba cestování se zkracuje a dorazíteArnhem při východu slunce!
 • Nové autobusy používané společností FlixBus jsou zelenější než používání spolujízdy a dokonce více než vaše osobní auto. CestaPraha Arnhemje již existující infrastruktura sdílená s jinými vozidly. Bilance krajiny je proto neutrální.

Odlet autobusové stanice v Praha

Budete se muset dostavit Praha zastávka mezi 15 minutami a 30 minutami, v závislosti na autobusové společnosti, před časem odletu uvedeným na lístku. Název cíle “Arnhem'je vždy uvedeno na přední straně autobusu. Nakonec si nechte zkontrolovat jízdenku u řidiče TRENITALIE a nastoupit na palubu poté, co máte v zavazadlovém prostoru zavazadla.

 • Prague Main Railway Station
 • UAN Florenc Praha (Prague)

Příjezd autobusových nádraží v Arnhem

Jakmile autobus dorazí Arnhem, zkontrolujte a sbírejte své věci, abyste na nic nezapomněli.

 • Arnhem

Které společnosti zajišťující koučování cestují mezi Praha a Arnhem?

FlixBus je jedinou autobusovou společností poskytující přímé autobusové linky Praha Arnhem,

FlixBus Praha Arnhem

Levné lety z Praha na Arnhem

Které letecké společnosti provozují lety na Praha Arnhem výlet?

Air Berlin, Czech Airlines, KLM, Germanwings a Easyjet je 0 leteckých společností, které obsluhují leteckou trasu Praha Arnhem v přímém letu.
Air Berlin Praha ArnhemCzech Airlines Praha ArnhemKLM Praha ArnhemGermanwings Praha ArnhemEasyjet Praha Arnhem

Odletové letiště v Praha

 • PRG Prague Ruzyne

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)