Doporučená trasa
Praha
Přímá cesta lety, autobus, spolujízda do Barcelona
Barcelona
Viz ceny
Alternativní trasy
Praha
Cesta autobus, spolujízda do Mnichov
Mnichov
Cesta lety, autobus, spolujízda do Barcelona
Barcelona
Viz ceny
Praha
Cesta autobus, spolujízda, vlak do Curych
Curych
Cesta lety, autobus, spolujízda do Barcelona
Barcelona
Viz ceny

Jak se dostat z Praha do Barcelona?

Plánujete cestu z Barcelona do Praha a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Praha do Barcelona, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Praha a Barcelona, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Deutsche Bahn, SNCF, Blablabus, Eurolines CH nebo FlixBus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Praha a Barcelona, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Praha Barcelona.

Pro cestu z Praha do Barcelona máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Praha Barcelona

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Praha do Barcelona a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Praha Barcelona

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Praha Barcelona je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Praha Barcelona

Z Praha do Barcelona létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Barcelona v rekordním čase.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Praha do Barcelona, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Praha Barcelona

Město odjezdu
Praha
Česká Republika
Cílové město
Barcelona
Španělsko
Katalánsko
Vzdálenost
1353 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení lety, autobus a spolujízda
Vyhledávání jízdenek Praha Barcelona
Hledání ubytování v Barcelona
Naplánujte si cestu z Praha do Barcelona jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Praha do Barcelona jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Praha a Barcelona, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Deutsche Bahn, SNCF, Blablabus, Eurolines CH nebo FlixBus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Praha a Barcelona s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Praha a Barcelona

Výhody a nevýhody cestování autobusem z Praha do Barcelona?
Ceny Autobusové jízdenky z Praha do Barcelona jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Barcelona (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Praha a Barcelona, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Palubní služby Moderní autobusy mezi Praha a Barcelona jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Komfort Autobusy mezi Praha a Barcelona mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Praha do Barcelona překonávají vzdálenost 1353 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Barcelona.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Praha do Barcelona?
Komfort Vlaky mezi Praha a Barcelona obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Praha do Barcelona je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Krajina Vlaky mezi Praha a Barcelona často nabízejí během cesty úchvatné scenérie.
Náklady Jízdenky na vlak Praha-Barcelona mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Praha Barcelona mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody letů z Praha do Barcelona?
Rychlost Let mezi Praha a Barcelona je nejrychlejší způsob, jak urazit 1353 km mezi Praha a Barcelona.
Výběr leteckých společností Z Praha do Barcelona létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Ceny Letenky z Praha do Barcelona mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Bezpečnostní kontroly Cestující do Barcelona musí často dorazit na Praha letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Praha Barcelona mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.

Odkud začít v Praha? Kam přijedu v Barcelona?

Odjezdová autobusová nádraží v Praha

UAN Florenc Praha (Prague)
Mapa
Prague Main Railway Station
Mapa

Odjezdová nádraží v Praha

Prague hlavní nádraží
Mapa
Prague Holesovice
Mapa

Letiště odletu v Praha

Prague Ruzyne
Mapa

Barcelona příjezdová autobusová nádraží

Barcelone Norte
Mapa
Barcelone Sants
Mapa

Příjezdová nádraží v Barcelona

Barcelona-Sants
Mapa

Letiště příjezdu do Barcelona

Barcelona-El Prat
Mapa
Vyhledávání jízdenek Praha Barcelona
Hledání ubytování v Barcelona

3 tipy pro levnější cestování mezi Praha a Barcelona

Rozhodli jste se cestovat z Praha do Barcelona a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak nebo lety, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Praha do Barcelona.

  • 1. Porovnání cen
    Využití Vivanody je skvělý způsob, jak najít nejlepší ceny pro cestu z Praha do Barcelona. Umožňuje vám porovnat ceny jízdného od různých dopravců v rámci jednoho vyhledávání a najít nejlepší cenu pro váš pobyt v Barcelona.
  • 2. Vyhněte se příplatkům
    Některé příplatky, například jídlo a pití konzumované během cesty z Praha do Barcelona, mohou být drahé a při krátké cestě nejsou vždy nezbytné. Chcete-li ušetřit, zkuste si naplánovat občerstvení nebo nápoje ještě před odletem do Barcelona a využijte bezplatné alternativy pro zábavu, například čtení knihy.
  • 3. Cestujte nalehko
    Pokud cestujete mezi Praha a Barcelona se společností, která si účtuje příplatek za odbavené zavazadlo, což je častý případ, může být rozumné omezit zavazadla na minimum, abyste ušetřili. Snažte se sbalit si jen to nejnutnější a před odletem do Barcelona si nezapomeňte ověřit pravidla pro zavazadla dané letecké společnosti.

Autobus Praha Barcelona

Autobusy mezi Praha a Barcelona obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Většina autobusů mezi Praha a Barcelona je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Praha - Barcelona se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Praha do Barcelona na Vivanoda.

Četnost odjezdů do Praha z Barcelona se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Barcelona, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Do autobusu Praha-Barcelona si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Pravidla pro zrušení a změnu rezervace se mohou lišit v závislosti na autobusovém dopravci, proto je důležité si při rezervaci zkontrolovat smluvní podmínky. Ve většině případů je zrušení nebo změna autobusové jízdenky Praha-Barcelona spojena s dodatečnými náklady.

Autobusové společnosti Praha Barcelona

Blablabus
Blablabus
Eurolines CH
Eurolines CH
FlixBus
FlixBus
DeinBus
DeinBus
IC Bus
IC Bus
LEO Express
LEO Express
ALSA
ALSA
Eurolines
Eurolines
Vyhledávání autobusových jízdenek Praha Barcelona

Vlaky Praha Barcelona

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Praha do Barcelona, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Praha a Barcelona.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Praha do Barcelona alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Praha do Barcelona zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Průměrná doba jízdy vlakem z Praha do Barcelona závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Barcelona jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Vlaky mezi Praha a Barcelona jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Ve vlaku mezi Praha a Barcelona je možné si rezervovat zvláštní místo. V závislosti na společnosti může být tato služba zpoplatněna. Místa si můžete rezervovat online nebo u nádražní pokladny.

Vlakové společnosti z Praha do Barcelona

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
SNCF
SNCF
Vyhledávání vlakových jízdenek Praha Barcelona

Lety Praha Barcelona

Letecké společnosti Praha Barcelona

Swiss International Airlines
Swiss International Airlines
Vueling Airlines
Vueling Airlines
Czech Airlines
Czech Airlines
Wizzair
Wizzair
Alitalia
Alitalia
Air One
Air One
Easyjet
Easyjet
Lufthansa
Lufthansa
Singapore Airlines
Singapore Airlines
Vyhledávání letů Praha Barcelona

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu